FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Krzesło ogrodowe technorattan RIMINI grey

(kod: 13918) Focus Garden
229 zł

Produkt niedostępny

kod: 13918
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Krzesło ogrodowe technorattan Rimini Grey wykonane zostało z efektownej ręcznej plecionki technorattanowej o płaskiej strukturze. Krzesło prezentuje się bardzo elegancko i pięknie wtopi się w aranżację każdego balkonu, tarasu czy zielonego ogrodu. Zaletą Krzesła RIMINI grey nie jest jednak jedynie wygląd.

Technorattan jest także bardzo wytrzymałym materiałem, który świetnie sprawdza się w otwartych przestrzeniach. Plecionka odporna jest na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak mróz, wilgoć czy deszcz. Szare odcienie technorattanu nie ulegną zmianom nawet podczas dużego nasłonecznienia, dzięki temu że technorattan nie jest podatny na działanie promieni UV.

Plecionka wykazuje także właściwości elastyczne, co ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania, ale także uodparnia mebel przed uszkodzeniami mechanicznymi. Krzesło nie sprawia również problemów konserwacyjnych. Zabrudzenia łatwo schodzą przy użyciu ściereczki z wodą. Krzesła z serii RIMINI łatwo jest przechowywać, nie zajmą one więcej miejsca niż tyle co jedno krzesło, dzięki temu że można je sztaplować, czyli wkładać jedno w drugie.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 570mm        
  • Głębokość: 570mm
  • Wysokość: 910mm                                                                                     

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest przez firmę kurierską. Nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Krzesło objęte jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe technorattan corfu skrzynie na poduchy ogrodowe technorattan skrzynie ogrodowe technorattan czarne skrzynia na poduchy ogrodowe technorattan 130x100x60 meble ogrodowe corfu box rattanowe technorattan meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan meble ogrodowe corfu set technorattan curver keter meble ogrodowe corfu technorattan opinie meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynie ogrodowe z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x