Zestaw technorattan RIMMINI&LUGO grey

1 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 13860

Opis produktu

Zestaw Rimini Lugo składa się z czterech krzeseł oraz z kwadratowego stołu. Do stworzenia mebli wykorzystano aluminium oraz technorattan. Wszystkie elementy aluminiowe zostały pomalowane proszkowo, są odporne na rdzę. Cały zestaw ogrodowy został wykonany z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne takie jak wilgoć czy promienie UV. Meble prze długie lata nie stracą intensywności koloru. Aluminiowy stelaż oraz technorattan którym wykończono meble zapewniają ich lekkość. Blat stołu jest wypleciony z technorattanu, na nim położono hartowaną szybę zabezpieczoną przed przesuwaniem za pomocą gumowych przyssawek.

Dokładnie wykonane krzesła ogrodowe zostały wzmocnione od spodu, dzięki czemu siedzisko nie odkształca się pod obciążeniem. Zarówno nogi stołu jak i krzeseł zostały zakończone aluminiowymi końcówkami zapobiegającymi rozwarstwianiu technorattanu. Meble posiadają plastikowe stopki chorniące podłoże przed zarysowaniami.

Meble są idealnym zestawem rodzinnym sprawdzającym się zarówno w ogrodzie jak i w pomieszczeniach. Krzesła posiadają możliwość sztaplowania dzięki czemu po ustawieniu jedno w drugim zajmują niewiele miejsca. Meble dostępne są w kolorze szarości. Materiały wykorzystane do wykonania zestawu sprawiają, że utrzymanie go w czystości jest bardzo łatwe.

Aby krzesła były wygodniejsze można dokupić  pasujące do kompletu, wygodne poduszki w kolorze ECRI lub LATTE z zamkiem.

W sklepie dostępne są również zestawy sześcioosobowe lub czteroosobowe z okrągłym stolikiem.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • długość: 800mm
  • szerokość: 800mm
  • wysokość: 740mm

                                                                                                                                                                                                                                                     Krzesło:

  • szerokość: 570mm
  • głębokość: 570mm
  • wysokość: 910mm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie. Krzesła są gotowe do użytku natomiast stół wymaga prostego montażu.

Do kompletu dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan zestaw technorattan corfu fiesta curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter zestaw alabama premium technorattan corfu keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×