Rimini Mini Plus Czarne Aluminium Zestaw Tarasowy

(kod: 15866) Pegie Prestige Garden
1 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 15866

Opis produktu

Zestaw Rimini Mini Plus świetnie sprawdzi się w przestrzeniach zewnętrznych. Komplet utrzymany jest w bardzo modnej w tym sezonie stylistyce – imitacji drewna. Zestaw wykonany został z aluminium i poliwoodu. Materiały te cechują się znaczną wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne, a jednocześnie bardzo elegancko się prezentują. Komplet utrzymany jest w efektownej czarnej kolorystyce.

Zestaw Tarasowy Rimini

Wysoki kwadratowy stół z zestawu tarasowego Rimini ma wymiary 90 na 90 cm i z wierzchu pokryty jest poliwoodem – deskami wykonanymi z tworzywa sztucznego. Takie wykończenie zapewnia odpowiednią gładkość blatu i umożliwia wygodne ustawienie talerzy czy kieliszków. Sama konstrukcja stołu wykonana jest z aluminium. Krzesła, podobnie jak stół, oparte są na aluminiowym stelażu, natomiast ich siedziska i oparcia wykonane są z poliwoodu.

Zestaw ogrofowy Rimini Mini Plus

Do produkcji kompletu ogrodowego Rimini Mini Plus wykorzystano materiały najwyższej jakości, w pełni odporne na wodę i promieniowanie UV. Meble nie korodują i nie blakną, są także łatwe do utrzymania w czystości. Można je myć wilgotną szmatką i delikatnym płynem czyszczącym. Niezbyt skomplikowany proces czyszczenia i solidność kompletu sprawiają, że utrzymanie mebli w idealnym stanie nie sprawi nam kłopotów.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Rimini Mini Plus Czarne Aluminium Zestaw Tarasowy otrzymują Państwo:

  • cztery krzesła z podłokietnikami
  • wysoki kwadratowy stół obiadowy

Wymiary elementów zestawu:

Zestaw Tarasowy Rimini Mini Plus Czarne Aluminium - wymiary mebli

Wymiary stołu:

  • Wysokość 75 cm
  • Długość: 90 cm
  • Szerokość: 90 cm

Wymiary krzesła:

  • Wysokość: 90 cm
  • Szerokość: 58 cm
  • Głębokość siedziska: 45 cm
  • Wysokość od ziemi do siedziska: 44 cm
  • Waga paczki: 52 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw ogrodowy Rimini Mini Plus wysyłany jest w jednej paczce na palecie i dostarczany do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej w jednym kartonie o wadze 52kg. Stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Krzesła nie wymagają montowania - są sztaplowane. Do kompletu dołączona jest instrukcja montażu w języku polskim. Polecane jest montowanie kompletu we dwie osoby.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×