Rimini Plus Czarny Komplet Mebli Tarasowych Aluminiowy

2 099 zł

Produkt niedostępny

kod: 15867

Opis produktu

Komplet Rimini Plus to wyjątkowy zestaw na taras czy do ogrodu, utrzymany w modnej stylistyce imitującej drewno. Do skonstruowania kompletu wykorzystano aluminium i poliwood. Są to materiały wyjątkowo odporne na działanie warunków atmosferycznych, wytrzymałe, a jednocześnie bardzo eleganckie. Zestaw utrzymany jest ciemnej kolorystyce – odcieniach czerni.

Czarny Komplet Mebli Tarasowych Aluminiowy Rimini Plus

Duży prostokątny stół z kompletu mebli tarasowych Rimini Plus o wymiarach 150 na 90 cm pokryty jest z wierzchu poliwoodem – deskami z tworzywa sztucznego. Dzięki temu blat jest idealnie gładki i świetnie nadaje się do postawienia talerzy czy szklanek. Elementy konstrukcyjne stołu są aluminiowe. W przypadku krzeseł z poliwoodu wykonane są siedziska i oparcia, a sama konstrukcja – podobnie jak stołu – jest aluminiowa.

Rimini Plus zbliżenie na fakturę blatu

Materiały wykorzystane do produkcji kompletu są odporne na wodę i promieniowanie UV. Meble nie korodują i nie blakną z upływem czasu. Zestaw Rimini Plus jest też łatwy do utrzymania w czystości. Wystarczy do tego wilgotna gąbka i odrobina płynu czyszczącego. Łatwość utrzymania kompletu w czystości i jego duża wytrzymałość sprawią, że korzystanie z zestawu będzie jeszcze przyjemniejsze.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Rimini Plus Czarny Komplet Mebli Tarasowych Aluminiowy otrzymują Państwo:

  • sześć krzeseł z podłokietnikami
  • duży prostokątny stół obiadowy

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu:

  • Wysokość: 75 cm
  • Długość:150 cm
  • Szerokość: 90 cm

Wymiary krzesła:

  • Wysokość: 90 cm
  • Szerokość: 58 cm
  • Głębokość siedziska: 45 cm
  • Wysokość od ziemi do siedziska: 44 cm
  • Waga paczki: 52 kg

Dostawa i montaż mebli:

Komplet na taras Rimini Plus wysyłany jest w jednej paczce na palecie i dostarczany do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej w jednym kartonie o wadze 52kg. Stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Krzesła nie wymagają montowania - są sztaplowane. Do kompletu dołączona jest instrukcja montażu w języku polskim. Polecane jest montowanie kompletu we dwie osoby.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynie na poduchy mebli tarasowych

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×