RIMINI&POLINA fi80 Brown zestaw ogrodowy

1 899 zł

Produkt niedostępny

kod: 15939

Opis produktu

Komplet ogrodowy z technorattanu RIMINI&POLINA fi80 Brown to zestaw składający się z okrągłego stołu i czterech krzeseł. Meble świetnie sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu, ale również w lokalach gastronomicznych i hotelach. Komplet może być wykorzystywany w ogrodzie, na tarasach, balkonach oraz we wnętrzu. Meble wykończone są technorattanową plecionką utrzymaną w odcieniach brązu, która pokrywa aluminiowy stelaż. Zarówno technorattanowe włókna, jak i sam stelaż, są wytrzymałe i odpowiednio zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych.

Rimini Polina zbliżenie

Elegancki wygląd i funkcjonalność technorattanowych mebli Rimini/Polina fi80 Brown to najważniejsze zalety kompletu. Efektowne krzesła ogrodowe są dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu siedziska mebli nie odkształcają się pod obciążeniem. Nogi krzeseł wykończono aluminiowymi końcówkami zabezpieczającymi technorattan przed rozwarstwianiem. Okrągły blat stołu o średnicy 80 cm przykryty jest taflą hartowanego szkła. Podstawa stołu jest dodatkowo dociążona, żeby całość była bardziej stabilna. Niewielkie nóżki w podstawie pozwalają na wypoziomowanie blatu.

Rimini/Polina plecionka

Meble wykonane zostały z aluminium oraz płaskich technorattanowych włókien. Wszystkie aluminiowe elementy – stelaż i detale – pomalowane zostały proszkowo, więc są odporne na rdzę. Cały komplet został dodatkowo zabezpieczony przez działaniem wilgoci i promieniowania UV. Meble technorattanowe Rimini/Polina fi80 Brown nie blakną i są bardzo odporne na warunki atmosferyczne, więc przez długi czas będziemy mogli się cieszyć ich eleganckim wyglądem. Aluminiowy stelaż jest wyjątkowo lekki, więc meble można łatwo przestawiać czy przenosić.

Rimini Polina zawartość

Proponowany komplet jest w kolorze brązowym. Krzesła można sztaplować, więc nie sprawiają problemów przy przechowywaniu. Istnieje możliwość dokupienia do kompletu miękkich poduszek na siedziska w kolorze ecri lub latte. Poszewki poduszek mają zamontowany zamek błyskawiczny, dzięki któremu poduszki są łatwe do utrzymania w czystości. Krzesła dostarczane są w całości, natomiast stół wymaga nieskomplikowanego montażu według załączonej instrukcji.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Rimini/Polina fi80 Brown zestaw ogrodowy - wymiary

Stół:

  • Średnica: 80 cm
  • Wysokość: 75 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 57 cm
  • Głębokość: 57 cm
  • Wysokość: 91 cm

Wymiary paczki:

  • 120*80*140
  • Waga: 50 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią zestaw corfu fiesta ii brown zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×