Leżanka Riva szara

Leżanka aluminiowa Riva
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 13326)
Leżanka ogrodowa z ciemnoszarej tkaniny wodoodpornej Textiline. Konstrukcja mebla wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo, odpornego na korozję. Dzięki temu leżanka sprawdzi się w miejscach narażonych na wilgoć np. przy basenach,... pełny opis
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13326

Opis produktu

Leżanka ogrodowa z ciemnoszarej tkaniny wodoodpornej Textiline. Konstrukcja mebla wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo, odpornego na korozję. Dzięki temu leżanka sprawdzi się w miejscach narażonych na wilgoć np. przy basenach, saunach na plaży.

Oparcie leżaka posiada pięciostopniową regulację nachylenia, można je różnież położyć na płasko. Na oparciu znajduje się wyprofilowany, ruchomy zagłówek. 

Leżak łatwo jest przestawiać - ma z tyłu zamocowane kółeczka. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość wstawiania mebli jeden w drugi co pozwala znacznie oszczędzić powierzchnię do przechowywania leżanek.

Zobacz także powiązane: leżaki ogrodowe metalowe, meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 195 cm
  • szerokość: 62 cm
  • wysokość: 33 cm przy położpnym zagłówku, 86 cm przy maksymalnie postawionym zagłówku

Dostawa i montaż mebli:

Leżanka jest dostarczana w paczce w całości, nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Produkt obejmuje 12 miesięczna gwarancja producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.