Krzesło technorattan ROCA brown

209 zł

Produkt niedostępny

kod: 13872

Opis produktu

Roca Brown to krzesła z technorattanu których podstawą jest aluminiowy stelaż. Krzesła ogrodowe Roca posiadają nie tylko wygodne oparcie, również podłokietniki zostały wyprofilowane w taki sposób, aby zapewnić maksimum komfortu.

Krzesła zwracają uwagę ażurowym wyplotem. Materiały jakich użyto do ich produkcji zostały wybrane z myślą o użytku zewnętrznym. Aluminium nie ulega korozji, a technorattan nie traci koloru na słońcu.  Stelaż został opleciony technorattatanem w kolorze brązowym. Nogi zakończone są plastikowymi stopkami, ponad nimi znajduje się nakładka aluminiowa chroniąca plecionką technorattanową przed rozplataniem.

Producenci pomyśleli również o przechowywaniu technoratattanowych krzeseł. Roca są sztaplowane, czyli wkładane jedno w drugie. Po takim złożeniu nie zajmują wiele miejsca.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 560mm          
  • Głębokość: 550mm
  • Wysokość: 850mm

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest przez firmę kurierską. Nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

1.00
1 opinia
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
  • Joanna

    dramat, nogi krzywe i nierównej długości, wykonanie niechlujne, odradzam zakup

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×