Krzesło z technorattanu ROCA grey

(kod: 13874) Focus Garden
209 zł

Produkt niedostępny

kod: 13874

Opis produktu

Oszczędne w swojej formie krzesło z technorattanu Roca Grey spełnia jednocześnie wszelkie wymogi estetyczne, jest też wygodne oraz bardzo wytrzymałe. O jego wygodzie świadczą szerokie siedzisko, wysokie oparcie oraz podłokietniki. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że nogi oraz podłokietniki wykonane z aluminiowych profili wykończono technorattanem, właśnie dlatego mebel jako całość efektownie się prezentuje.

Dodatkowym unikatowym elementem jest wyjątkowe zdobienie oparcia i siedziska. Przemyślano także możliwość składowania Krzesła z technorattanu ROCA grey, jest ono tak zaprojektowane by można było je sztaplować, czyli wkładać jedno w drugie. Krzesło z technorattanu ROCA grey wykonano z ręcznie plecionego technorattanu. Plecionka w szarych odcieniach bardzo ładnie wygląda i jest wygodna, dzięki temu że ma właściwości elastyczne, które dodatkowo uodparniają mebel przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Technorattan jest także niepodatny na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć czy mróz. Oryginalne szare barwy krzesła nie ulegają zmianom nawet podczas dużego promieniowania słonecznego, dzięki temu, że technorattan nie jest podatny na działanie promieni UV. Ręczna plecionka nie wymaga także specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, trudniejsze do zmycia plamy schodzą nawet przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 560mm
  • Głębokość: 550mm
  • Wysokość: 850mm
  • Waga: 4 kg                                                                                         

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest przez firmę kurierską w paczce. Krzesło jest gotowe do użytku, nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Krzesło technoratattanowe Roca objęte jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×