Roca/Polina fi80 Brown zestaw ogrodowy

(kod: 15947) Focus Garden
1 199 zł

Produkt niedostępny

kod: 15947

Opis produktu

Komplet do ogrodu z technorattanu Roca/Polina fi80 Brown nadaje się do wykorzystania w domach, mieszkaniach, hotelach, a także lokalach gastronomicznych. Jego oryginalna linia i wygoda korzystania sprawiają, że meble świetnie się sprawdzą w codziennym korzystaniu. Zestaw składa się z czterech krzeseł i okrągłego stolika. Komplet utrzymany jest w odcieniach brązu. Konstrukcja mebli oparta jest na aluminiowym stelażu pokrytym płaską, technorattanową plecionką. Meble cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i są bardzo łatwe do czyszczenia.

Roca/Polina fi80 warianty

Cztery krzesła wchodzące w skład kompletu wykończone są w bardzo oryginalny sposób. W części oparciowej z technorattanowych włókien stworzona została elegancka kratka, zamiast zwykłego, gładkiego oparcia. Dodatkowo nóżki krzeseł wykończone są aluminiowym detalem, podkreślającym elegancję modelu i zabezpieczającym plecionkę przed rozwarstwianiem się. Okrągły stół ma średnicę 80 cm i przykryty jest blatem z hartowanego szkła. Odpowiednio dociążona podstawa zapewnia stabilność mebla, a niewielkie nóżki pod podstawą pozwalają na wypoziomowanie blatu na nierównym terenie.

Podstawę konstrukcji technorattanowych mebli Roca/Polina fi80 Brown stanowi aluminiowy stelaż malowany proszkowo. Wykończony w ten sposób metal jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu aluminium, meble są lekkie i łatwe do przenoszenia. Technorattanowa plecionka jest wytrzymała i odporna na wilgoć oraz promieniowanie UV. Wyplot jest płaski, cieniowany, utrzymany w odcieniach brązu. Meble znakomicie się prezentują i na długo zachowują swój elegancki wygląd.

Roca/Polina fi80 siedzisko

Zestaw jest łatwy do utrzymania w czystości. Można go myć mokrą szmatką, a nawet ogrodowym szlauchem. Krzesła można sztaplować, więc komplet nie powoduje dodatkowych problemów związanych z magazynowaniem – zmieści się nawet na niewielkiej przestrzeni. Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Stół wymaga prostego montażu zgodnie z dołączoną instrukcją, a krzesła przesyłane są w całości i od razu nadają się do wykorzystania.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Roca/Polina fi80 wymiary

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 55 cm
  • wysokość: 85 cm
  • maksymalne obciążenie: 120 kg

Wymiary stołu:

  • wysokość: 74 cm
  • średnica: 80 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli ogrodowych dostarczany jest przez kuriera. Krzesła z kompletu są od razu gotowe do użycia, natomiast syół ogrodowy wymaga samodzielnego, łatwego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest roczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią zestaw corfu fiesta ii brown zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x