Roca/Polina fi80 Brown zestaw ogrodowy

(kod: 15947) Focus Garden
Komplet do ogrodu z technorattanu Roca/Polina fi80 Brown nadaje się do wykorzystania w domach, mieszkaniach, hotelach, a także lokalach gastronomicznych. Jego oryginalna linia i wygoda korzystania sprawiają, że meble świetnie się spra... pełny opis
1 199 zł

Produkt niedostępny

kod: 15947

Opis produktu

Komplet do ogrodu z technorattanu Roca/Polina fi80 Brown nadaje się do wykorzystania w domach, mieszkaniach, hotelach, a także lokalach gastronomicznych. Jego oryginalna linia i wygoda korzystania sprawiają, że meble świetnie się sprawdzą w codziennym korzystaniu. Zestaw składa się z czterech krzeseł i okrągłego stolika. Komplet utrzymany jest w odcieniach brązu. Konstrukcja mebli oparta jest na aluminiowym stelażu pokrytym płaską, technorattanową plecionką. Meble cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i są bardzo łatwe do czyszczenia.

Roca/Polina fi80 warianty

Cztery krzesła wchodzące w skład kompletu wykończone są w bardzo oryginalny sposób. W części oparciowej z technorattanowych włókien stworzona została elegancka kratka, zamiast zwykłego, gładkiego oparcia. Dodatkowo nóżki krzeseł wykończone są aluminiowym detalem, podkreślającym elegancję modelu i zabezpieczającym plecionkę przed rozwarstwianiem się. Okrągły stół ma średnicę 80 cm i przykryty jest blatem z hartowanego szkła. Odpowiednio dociążona podstawa zapewnia stabilność mebla, a niewielkie nóżki pod podstawą pozwalają na wypoziomowanie blatu na nierównym terenie.

Podstawę konstrukcji technorattanowych mebli Roca/Polina fi80 Brown stanowi aluminiowy stelaż malowany proszkowo. Wykończony w ten sposób metal jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu aluminium, meble są lekkie i łatwe do przenoszenia. Technorattanowa plecionka jest wytrzymała i odporna na wilgoć oraz promieniowanie UV. Wyplot jest płaski, cieniowany, utrzymany w odcieniach brązu. Meble znakomicie się prezentują i na długo zachowują swój elegancki wygląd.

Roca/Polina fi80 siedzisko

Zestaw jest łatwy do utrzymania w czystości. Można go myć mokrą szmatką, a nawet ogrodowym szlauchem. Krzesła można sztaplować, więc komplet nie powoduje dodatkowych problemów związanych z magazynowaniem – zmieści się nawet na niewielkiej przestrzeni. Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Stół wymaga prostego montażu zgodnie z dołączoną instrukcją, a krzesła przesyłane są w całości i od razu nadają się do wykorzystania.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Roca/Polina fi80 wymiary

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 55 cm
  • wysokość: 85 cm
  • maksymalne obciążenie: 120 kg

Wymiary stołu:

  • wysokość: 74 cm
  • średnica: 80 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli ogrodowych dostarczany jest przez kuriera. Krzesła z kompletu są od razu gotowe do użycia, natomiast syół ogrodowy wymaga samodzielnego, łatwego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest roczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.