Roca/Roma 4+1 Brown zestaw ogrodowy

Roca/Roma 4+1 Brown zestaw ogrodowy
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 16167) Focus Garden
  • Grey
  • Brown
Zestaw ogrodowy z technorattanu Roca/Roma 4+1 Brown można wykorzystywać nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz pomieszczeń. Zestaw składa się z czterech komfortowych krzeseł i eleganckiego okrągłego stolika. Konstrukcja mebli oparta je... pełny opis
1 149 zł

Produkt niedostępny

kod: 16167

Opis produktu

Zestaw ogrodowy z technorattanu Roca/Roma 4+1 Brown można wykorzystywać nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz pomieszczeń. Zestaw składa się z czterech komfortowych krzeseł i eleganckiego okrągłego stolika. Konstrukcja mebli oparta jest na aluminiowym stelażu, wykończonym z zewnątrz brązową plecionką technorattanową. Cały zestaw jest odporny na warunki atmosferyczne, trwały i prosty do czyszczenia. Można go wykorzystywać nie tylko na przydomowym tarasie – równie dobrze sprawdzi się w restauracji, kawiarni czy hotelu.

Roca/Roma 4+1 zawartość zestawu

Cały komplet wykonano z dużą dbałością o szczegóły. Nóżki krzeseł i stołu wieńczą aluminiowe detale, dodające elegancji meblom i zabezpieczające plecionkę przed rozwarstwianiem się. Krzesła przyciągają uwagę ciekawym i rzadko spotykanym sposobem wykończenia oparcia. Stół o średnicy 96 cm kryty jest efektownym blatem z hartowanego szkła. Krzesła wchodzące w skład kompletu nadają się do sztaplowania, więc nie sprawią problemów podczas przechowywania.

Konstrukcja mebli technorattanowych Roca/Roma 4+1 Brown oparta jest na stelażu wykonanym z malowanego proszkowo aluminium. Zabezpieczony w ten sposób metal jest lekki i bardzo odporny na warunki atmosferyczne. Plecionka technorattanowa, pokrywająca aluminiową konstrukcję, jest wytrzymała i odporna na wodę oraz promieniowanie UV. Technorattanowe włókna są płaskie, cieniowane, utrzymane w odcieniach brązu. Meble są w pełni odporne na wodę, łatwe do przestawiania i przenoszenia.

Roca krzesła sztaplowane

Zestaw technorattanowych mebli stołowych Roca/Roma 4+1 Brown nadaje się do do mycia wodą – mokrą szmatką czy nawet ogrodowym szlauchem. Kolorystyka kompletu utrzymana jest w odcieniach brązu. Ponieważ krzesła można sztaplować, nie zajmują one wiele powierzchni magazynowej. Meble dostarczane są do klienta w ubezpieczonej przesyłce, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Stół wymaga prostego montażu według załączonej instrukcji. Krzesła przesyłane są w całości i od razu można z nich korzystać.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Roca/Roma 4+1 wymiary

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 55 cm
  • wysokość: 85 cm
  • maksymalne obciążenie: 120 kg

Wymiary stołu:

  • wysokość: 74 cm
  • średnica: 96 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli ogrodowych dostarczany jest przez kuriera. Krzesła z kompletu są od razu gotowe do użycia, natomiast syół ogrodowy wymaga samodzielnego, łatwego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest roczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.