Roca/Roma 4+1 Brown zestaw ogrodowy

(kod: 16167) Focus Garden
1 149 zł

Produkt niedostępny

kod: 16167

Opis produktu

Zestaw ogrodowy z technorattanu Roca/Roma 4+1 Brown można wykorzystywać nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz pomieszczeń. Zestaw składa się z czterech komfortowych krzeseł i eleganckiego okrągłego stolika. Konstrukcja mebli oparta jest na aluminiowym stelażu, wykończonym z zewnątrz brązową plecionką technorattanową. Cały zestaw jest odporny na warunki atmosferyczne, trwały i prosty do czyszczenia. Można go wykorzystywać nie tylko na przydomowym tarasie – równie dobrze sprawdzi się w restauracji, kawiarni czy hotelu.

Roca/Roma 4+1 zawartość zestawu

Cały komplet wykonano z dużą dbałością o szczegóły. Nóżki krzeseł i stołu wieńczą aluminiowe detale, dodające elegancji meblom i zabezpieczające plecionkę przed rozwarstwianiem się. Krzesła przyciągają uwagę ciekawym i rzadko spotykanym sposobem wykończenia oparcia. Stół o średnicy 96 cm kryty jest efektownym blatem z hartowanego szkła. Krzesła wchodzące w skład kompletu nadają się do sztaplowania, więc nie sprawią problemów podczas przechowywania.

Konstrukcja mebli technorattanowych Roca/Roma 4+1 Brown oparta jest na stelażu wykonanym z malowanego proszkowo aluminium. Zabezpieczony w ten sposób metal jest lekki i bardzo odporny na warunki atmosferyczne. Plecionka technorattanowa, pokrywająca aluminiową konstrukcję, jest wytrzymała i odporna na wodę oraz promieniowanie UV. Technorattanowe włókna są płaskie, cieniowane, utrzymane w odcieniach brązu. Meble są w pełni odporne na wodę, łatwe do przestawiania i przenoszenia.

Roca krzesła sztaplowane

Zestaw technorattanowych mebli stołowych Roca/Roma 4+1 Brown nadaje się do do mycia wodą – mokrą szmatką czy nawet ogrodowym szlauchem. Kolorystyka kompletu utrzymana jest w odcieniach brązu. Ponieważ krzesła można sztaplować, nie zajmują one wiele powierzchni magazynowej. Meble dostarczane są do klienta w ubezpieczonej przesyłce, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Stół wymaga prostego montażu według załączonej instrukcji. Krzesła przesyłane są w całości i od razu można z nich korzystać.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Roca/Roma 4+1 wymiary

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 55 cm
  • wysokość: 85 cm
  • maksymalne obciążenie: 120 kg

Wymiary stołu:

  • wysokość: 74 cm
  • średnica: 96 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli ogrodowych dostarczany jest przez kuriera. Krzesła z kompletu są od razu gotowe do użycia, natomiast syół ogrodowy wymaga samodzielnego, łatwego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest roczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią zestaw corfu fiesta ii brown zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x