Roca/Roma 4+1 Grey zestaw ogrodowy

Roca/Roma 4+1 Grey
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 16172) Focus Garden
  • Grey
  • Brown
Komplet stołowy z technorattanu Roca/Roma 4+1 Grey nadaje się do wykorzystana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W skład kompletu wchodzą cztery wygodne krzesła o oryginalnym designie i funkcjonalny okrągły stolik. Meble... pełny opis
1 149 zł

Produkt niedostępny

kod: 16172

Opis produktu

Komplet stołowy z technorattanu Roca/Roma 4+1 Grey nadaje się do wykorzystana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W skład kompletu wchodzą cztery wygodne krzesła o oryginalnym designie i funkcjonalny okrągły stolik. Meble wykonane są z aluminium i szarego technorattanu. Zestaw jest wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne i łatwy do czyszczenia. Świetnie sprawdzi się nie tylko w przydomowym ogródku, ale też w hotelu, kawiarni czy restauracji.

Roca/Roma 4+1 zawartość zestawu

Meble technorattanowe stołowe Roca/Roma 4+1 Grey wykończone zostały z dużą troską o szczegóły. Nóżki stołu i krzeseł wykończone są aluminiowymi detalami, które dodają kompletowi elegancji i zabezpieczają plecionkę przed rozwarstwianiem się. Krzesła zwracają uwagę oryginalnym, ażurowym oparciem. Stół o średnicy 96 cm przykryty jest eleganckim blatem z hartowanego szkła. Krzesła można sztaplować, więc nie sprawią dodatkowych problemów podczas przechowywania.

Stelaż kompletu wykonany jest z malowanego proszkowo aluminium, materiału lekkiego i odpornego na warunki atmosferyczne. Plecionka technorattanowa pokrywająca komplet ogrodowy Roca/Roma 4+1 Grey jest płaska, utrzymana w odcieniach szarości. Technorattanowe włókna są trwałe, zabezpieczone przed działaniem promieniowania UV i wody. Dzięki temu cały zestaw jest odporny na wodę oraz wytrzymały. Przenoszenie czy przestawianie mebli również nie powinno sprawić kłopotu.

Roca/Roma 4+1 krzesła sztaplowane

Komplet można myć wodą – wilgotną szmatką czy ogrodowym wężem. Zestaw utrzymany jest w odcieniach szarości. Krzesła nadają się do sztaplowania, więc nie zajmują wiele przestrzeni magazynowej. Komplet dostarczany jest w ubezpieczonej przesyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Stół wymaga szybkiego i nieskomplikowanego montażu według dołączonej instrukcji, z kolei krzesła wysyłane są w całości i od razu nadają się do korzystania.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Roca/Roma 4+1 wymiary

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 55 cm
  • wysokość: 85 cm
  • maksymalne obciążenie: 120 kg

Wymiary stołu:

  • wysokość: 74 cm
  • średnica: 96 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli ogrodowych dostarczany jest przez kuriera. Krzesła z kompletu są od razu gotowe do użycia, natomiast syół ogrodowy wymaga samodzielnego, łatwego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest roczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.