Roca/Roma 4+1 Grey zestaw ogrodowy

(kod: 16172) Focus Garden
1 149 zł

Produkt niedostępny

kod: 16172

Opis produktu

Komplet stołowy z technorattanu Roca/Roma 4+1 Grey nadaje się do wykorzystana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W skład kompletu wchodzą cztery wygodne krzesła o oryginalnym designie i funkcjonalny okrągły stolik. Meble wykonane są z aluminium i szarego technorattanu. Zestaw jest wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne i łatwy do czyszczenia. Świetnie sprawdzi się nie tylko w przydomowym ogródku, ale też w hotelu, kawiarni czy restauracji.

Roca/Roma 4+1 zawartość zestawu

Meble technorattanowe stołowe Roca/Roma 4+1 Grey wykończone zostały z dużą troską o szczegóły. Nóżki stołu i krzeseł wykończone są aluminiowymi detalami, które dodają kompletowi elegancji i zabezpieczają plecionkę przed rozwarstwianiem się. Krzesła zwracają uwagę oryginalnym, ażurowym oparciem. Stół o średnicy 96 cm przykryty jest eleganckim blatem z hartowanego szkła. Krzesła można sztaplować, więc nie sprawią dodatkowych problemów podczas przechowywania.

Stelaż kompletu wykonany jest z malowanego proszkowo aluminium, materiału lekkiego i odpornego na warunki atmosferyczne. Plecionka technorattanowa pokrywająca komplet ogrodowy Roca/Roma 4+1 Grey jest płaska, utrzymana w odcieniach szarości. Technorattanowe włókna są trwałe, zabezpieczone przed działaniem promieniowania UV i wody. Dzięki temu cały zestaw jest odporny na wodę oraz wytrzymały. Przenoszenie czy przestawianie mebli również nie powinno sprawić kłopotu.

Roca/Roma 4+1 krzesła sztaplowane

Komplet można myć wodą – wilgotną szmatką czy ogrodowym wężem. Zestaw utrzymany jest w odcieniach szarości. Krzesła nadają się do sztaplowania, więc nie zajmują wiele przestrzeni magazynowej. Komplet dostarczany jest w ubezpieczonej przesyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Stół wymaga szybkiego i nieskomplikowanego montażu według dołączonej instrukcji, z kolei krzesła wysyłane są w całości i od razu nadają się do korzystania.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Roca/Roma 4+1 wymiary

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 55 cm
  • wysokość: 85 cm
  • maksymalne obciążenie: 120 kg

Wymiary stołu:

  • wysokość: 74 cm
  • średnica: 96 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli ogrodowych dostarczany jest przez kuriera. Krzesła z kompletu są od razu gotowe do użycia, natomiast syół ogrodowy wymaga samodzielnego, łatwego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest roczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu weekend

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×