Zestaw technorattanowy dla 6 osób ROCA/TORINO 6+1 Brown

(kod: 15075) Focus Garden
1 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 15075

Opis produktu

Elegancki zestaw technorattanowy dla 6 osób Roca/Torino 6+1 Brown to idealna propozycja na wyposażenie domu, ogrodu, restauracji czy kawiarni. Meble charakteryzują się wysoką precyzją wykończenia. W skład kompletu wchodzi sześć krzeseł oraz prostokątny stół ze szklanym blatem.

Meble ogrodowe Roca/Torino to efekt połączenia dwóch materiałów, które są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych, a także sprawią, że meble będą stabilne i na pewno posłużą przez długi czas. Tymi materiałami jest aluminium oraz technorattan. Technorattan, zwany też rattanem syntetycznym to materiał sztuczny przypominający swoim wyglądem naturalny rattan. Technorattan jest jednak dużo lepszy, gdyż nie wymaga konserwacji i jest łatwy w utrzymaniu. Do umycia mebli wystarczy woda. Dopuszczalne jest stosowanie łagodnych środków atmosferycznych.

Zestaw Roca/Torino 6+1 Brown może stać na dworze cały rok. Nie straszne są tym meblom żadne czynniki pogodowe, w tym niskie temperatury jak i upalne dni. Technorattan użyty do produkcji kompletu jest także odporny na działanie promieni UV, dzięki czemu jego kolor się nie wybarwia i dłużej wygląda jak nowy.

Stelaż w zestawie mebli ogrodowych wykonany jest z wytrzymałego aluminium malowanego proszkowo.

Zestaw Roca/Torino 6+1 Brown składa się z sześciu wygodnych krzeseł oraz dużego, prostokątnego stołu. Krzesła mają profilowane oparcia, by zapewnić ich użytkownikom maksymalną wygodę. Dużą zaletą krzeseł jest możliwość sztaplowania czyli składania jednego na drugie, co niewątpliwie oszczędza sporo miejsca, gdy zestaw jest już niepotrzebny. Stół natomiast posiada blat z hartowanego szkła w eleganckim, czarnym kolorze. 

Nogi od mebli mają aluminiowe końcówki co zapobiega rozwarstwianiu się plecionki technorattanowej.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Zestaw technorattanowy dla 6 osób ROCA/TORINO 6+1 Brown otrzymują Państwo:

  • sześć krzeseł z podłokietnikami
  • prostokątny stół ze szklanym blatem

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 55 cm
  • wysokość: 85 cm
  • maksymalne obciążenie: 120 kg

Wymiary stołu:

  • wysokość: 70 cm
  • długość: 150 cm
  • szerokość: 90 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli ogrodowych dostarczany jest przez kuriera. Krzesła z kompletu są od razu gotowe do użycia, natomiast syół ogrodowy wymaga samodzielnego, łatwego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest roczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw corfu fiesta ii brown

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×