Stół technorattan okrągły Roma brown

(kod: 13905) Focus Garden
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13905

Opis produktu

Roma Brown to okrągły stolik wykonany z technorattanu w kolorze brązowym. Jego niewielkie rozmiary pozwalają na wygodne użytkowanie nawet na małych powierzchniach. Stolik jest przystosowany do użytku na zewnątrz. Intensywny brązowy kolor tego stolika technorattanowego nie zblaknie stojąc na słońcu. Aluminium, z którego wykonano stelaż jest odporne na korozję. Lekki szkielet sprawia, że okrągły stolik jest łatwy do przenoszenia.

Cztery smukłe technorattanowe nogi zostały zakończone aluminiowymi nakładkami zapobiegającymi rozwarstwianie się. Blat stoły wykonany jest z technorattanu, na nim położony jest szklany blat z hartowanej szyby. Aby szyba nie przesuwała się zastosowano gumowe przyssawki. Stolik Roma może posłużyć jako mebel domowy lub tarasowo - ogrodowy.

Proponujemy krzesła z krzesłami RIMINi jako dopasowane uzupełnienie do kompletu.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu Roma technorattan

  • średnica: 90 cm        
  • wysokość: 74 cm

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską. Stolik wymaga samodzielnego montażu.

Do paczki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Prodkut objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

technorattan okrągły skrzynia na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x