Leżak ogrodowy plastikowy Roma

antracytowy Kolor: antracytowy
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 13959) Curver
antracytowy niebieski zielony czerwony biały
Funkcjonalny leżak ogrodowy Roma to uniwersalne rozwiązanie do ogrodu, na basen, do hotelu, spa czy po prostu na taras. Wykonany został przez znaną firmę Curver, które od lat posiada już renomę jako producent wyposażenia wysokiej klas... pełny opis
179 zł

Produkt niedostępny

kod: 13959

Opis produktu

Funkcjonalny leżak ogrodowy Roma to uniwersalne rozwiązanie do ogrodu, na basen, do hotelu, spa czy po prostu na taras. Wykonany został przez znaną firmę Curver, które od lat posiada już renomę jako producent wyposażenia wysokiej klasy wyprodukowanego z tworzyw sztucznych.

Wykonanie z tworzywa sztucznego - polipropylenu sprawia, że leżak ogrodowo-basenowy jest wytrzymały, odporny na działanie promieni słonecznych, wodoodporny. Nie traci kolorów i nie wymaga konserwacji. Do jego czyszczenia wystarczy woda. Można opcjonalnie stosować łagodne środki czyszczące. 

Leżak jest bardzo wygodny. Posiada regulowane pięciostopniowe oparcie, rozkładany podnóżek, wygodne oparcie na ręce. Wszystko to jest gwarancją dobrego wypoczynku. 

Produkt jest łatwy w montażu. Dzięki temu można go szybko rozkładać, składać i przechowywać gdy nie jest potrzebny. 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany przez firmę kurierską i przeznaczony do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Produkt objęty jest gwarancją producenta o długości 2 lat.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.