Roma Modern Brown stół technorattan

(kod: 18063) Focus Garden
  • Modern Brown
  • Modern White
  • Grey
  • Brown
Stół ROMA Modern Brown to estetycznie wykonany stół o bardzo ładnym i ciekawym designie. Stelaż wykonany jest z aluminium malowanym proszkowo, wykończonym efektowną plecionką technorattanową. Zarówno aluminium jak i technorattan, to b... pełny opis

599 zł

499 zł

i dostawa GRATIS!
Wysyłka w 3 do 5 dni
kod: 18063

Opis produktu

Stół ROMA Modern Brown to estetycznie wykonany stół o bardzo ładnym i ciekawym designie. Stelaż wykonany jest z aluminium malowanym proszkowo, wykończonym efektowną plecionką technorattanową. Zarówno aluminium jak i technorattan, to bardzo solidne materiały, które nie ulegają zmianom pod wpływem działania różnorodnych warunków pogodowych, jak deszcz, śnieg mróz czy promienie UV. Malowanie metodą proszkową zabezpiecza stół przed rdzą. 

Blat stołu Roma Modern Brown

Zaletą stołu ROMA Modern Brown jest to, że łatwo utrzymać go w czystości przy pomocy wilgotnej ściereczki i nie wymaga on dodatkowej konserwacji i pielęgnacji. Blat wykonano z hartowanego szkła, o wyższej odporności na uszkodzenia i temperaturę. Nogi mają aluminiowe wykończenie, co podkreśla elegancki projekt stołu, a także zabezpiecza przed rozwarstwieniem się technorattanu. Stół jest poza tym komfortowy i praktyczny, może pomieścić 4 osoby.

Plecionka z technorattanu Roma Modern Brown

Stół ROMA Modern Brown jest bardzo ciekawie zaprojektowany. Prezentuje się on stylowo, oryginalnie i bardzo efektownie. Stolik świetnie nadaje się do różnego rodzaju restauracji, kawiarni, ogrodów i hoteli.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu Roma technorattan

  • średnica: 90 cm        
  • wysokość: 74 cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 90
Wysokość [cm] 74
Kolor brązowy
Materiał technorattan
Stelaż aluminiowy
Kształt blatu okrągły
Struktura płaska
Ilość nóg 4
Rozkładanie nierozkładany
Długość [cm] 90

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską. Stół wymaga prostego montażu. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.