Roma Modern White stół technorattan

(kod: 18064) Focus Garden
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 18064

Opis produktu

Stół ROMA Modern White wykonany jest z aluminium i z technorattanu, materiałów wysokiej jakości, odznaczających się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na różne warunki atmosferyczne oraz na korozję i promienie ultrafioletowe. Technorattan jest także łatwy w utrzymaniu w czystości i nie wymaga dodatkowej konserwacji czy pielęgnacji.

Blat stołu Roma Modern White

Stół ROMA Modern White jest bardzo ciekawie zaprojektowany, jest jednocześnie elegancki i oryginalny, a także bardzo praktyczny i wygodny w użytkowaniu, zmieszczą się przy nim cztery osoby. Blat stołu pokryty jest hartowanym szkłem. Nogi stołu wykończone są aluminium, co podkreśla elegancki design stołu i jednocześnie zabezpiecza przed rozwarstwieniem się technorattanowej plecionki.

Plecionka z technorattanu Roma Modern White

Stół ROMA Modern White charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i bardzo ładnym projektem. Połączenie ciekawego kształtu stołu z jego białą barwą powoduje, że całość prezentuje się niezwykle efektownie i stylowo. Stolik idealnie sprawdzi się w lokalach gastronomicznych i usługowych, ale także w ogrodach i na większych tarasach.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu Roma technorattan

  • średnica: 90 cm        
  • wysokość: 74 cm

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską. Stół wymaga prostego montażu. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x