Krzesło ogrodowe technorattan ROYAL brown

(kod: 13875) Focus Garden
249 zł

Produkt niedostępny

kod: 13875

Opis produktu

Krzesło Royal to mebel technorattanowy o klasycznym kształcie. Oparcie i podłokietniki są lekko wyprofilowane. Siedzenie krzesła Royal zostało od spodu wzmocnione, dzięki czemu nie ulega odkształcaniu. Brązowe krzesło Royal dzięki solidnemu wykonaniu z powodzeniem sprawdzi się w tak wymagających warunkach jak kawiarnia czy restauracja.

Szkielet krzesła Royal został wykonany z aluminium malowanego proszkowo co zapewni odporność na rdzę. Technoratattan który posłużył jako materiał zewnętrzny jest wytrzymały na zmienność warunków atmosferycznych oraz nie ulega odbarwieniom pod wpływem promieniowania UV. Solidne nogi krzesła technoratattanowego dodatkowo zostały wyposażone w aluminiowe końcówki zapobiegające rozwarstwianiu plecionki. Krzesła te bardzo łatwo się czyści - wystarczy do tego wilgotna ściereczka.

Krzesła Royal są sztaplowane, można je umieszczać jedno na drugim.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 560mm    
  • Głebokość: 590mm
  • Wysokość: 855mm                                                                                     

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło Royal dostarczane jest przez firmę kurierską. Krzesło nie wymaga montażu.

Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Krzesło objęte jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe technorattan corfu skrzynie na poduchy ogrodowe technorattan skrzynie ogrodowe technorattan czarne skrzynia na poduchy ogrodowe technorattan 130x100x60 meble ogrodowe corfu box rattanowe technorattan meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan meble ogrodowe corfu set technorattan curver keter meble ogrodowe corfu technorattan opinie meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynie ogrodowe z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×