Krzesło ogrodowe technorattan ROYAL grey

(kod: 13916) Focus Garden
249 zł

Produkt niedostępny

kod: 13916

Opis produktu

Krzesło technorattanowe Royal to klasyczny model krzesła ogrodowego wykonany z nowoczesnych tworzyw. Aluminiowy stelaż został oplecionym szarym technorattanem. Wykonanie stelaża z aluminium zapewnia lekkość konstrukcji oraz odporność na rdzę. Technorattan nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych. Dzięki wykorzystaniu tych tworzyw możemy pozostawiać meble na powietrzu bez obaw o ich stan i wygląd.

Dzięki dodatkowym wzmocnieniom siedziska, krzesło nie odkształca się pod obciążeniem. Wysoka jakość wykonania krzesła technorattanowego sprawia, że idealnie sprawdzi się w warunkach intensywnej eksploatacji np. w restauracjach. Lekkość konstrukcji oraz możliwość ustawienia krzeseł jedno w drugim powoduje, że ich przechowywanie jest niekłopotliwe. Nogi krzeseł Royal zakończone są aluminiowymi nakładkami, które zabezpieczają technorattan przed rozplecieniem.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 560mm    
  • Głębokość: 590mm
  • Wysokość: 855mm   

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczona jest przez firmę kurierską. Krzesło nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe technorattan corfu skrzynie na poduchy ogrodowe technorattan skrzynie ogrodowe technorattan czarne skrzynia na poduchy ogrodowe technorattan 130x100x60 meble ogrodowe corfu box rattanowe technorattan meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan meble ogrodowe corfu set technorattan curver keter meble ogrodowe corfu technorattan opinie meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynie ogrodowe z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×