Zestaw stołowy technorattan ROYAL/TORINO 6+1 Brown

(kod: 15076) Focus Garden
1 799 zł

Produkt niedostępny

kod: 15076

Opis produktu

Stylowy zestaw Royal/Torino 6+1 Brown to idealna oferta dla osób poszukujących mebli, którym można zaufać i które będą służyć przez wiele lat. Meble Royal/Torino są wyśmienitym efektem połączenia trwałego technorattanu z wytrzymałym aluminium. W skład zestawu ogrodowego wchodzi sześć wygodnych krzeseł z podłokietnikami oraz prostokątny stół ze szklanym blatem.

Technorattan i aluminium, czyli materiały użyte do produkcji tego zestawu ogrodowego, charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Meble ogrodowe są niewrażliwe na działanie wysokich i niskich temperatur, opadów atmosferycznych, a także wodoodporne i odporne na działanie promieni UV. Dzięki temu ich konstrukcja i struktura są niezachwiane, a kolor dłużej pozostaje intensywny i meble, nawet dłuższy czas po zakupie, wyglądają jak nowe.

Stylowy zestaw Royal/Torino 6+1 Brown to meble, które fantastycznie sprawdzają się w użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. Wygodne krzesła ogrodowe z podłokietnikami mają profilowane oparcia, by zapewnić ich użytkownikom maksymalny komfort wypoczynku. Dużym atutem krzeseł jest możliwość sztaplowania, czyli składania jednego na drugie co znacznie zmniejsza przestrzeń niezbędną do przechowywania mebli.

Prostokątny stół ogrodowy posiada blat z mocnego, hartowanego szkła w odcieniu eleganckiej czerni.

Zarówno stół jak i krzesła posiadają aluminiowe wykończenia nóżek. Dzięki takiemu rozwiązaniu ograniczono ryzyko rozwarstwienia i postrzępienia technorattanowej plecionki. Aluminiowa konstrukcja jest malowana proszkowo i odporna na korozję.

Meble z zestawu ogrodowego Royal/Torino 6+1 nie wymagają konserwacji i są bardzo łatwe w utrzymaniu. Do ich czyszczenia wystarczy zaledwie woda.

To oferta nie tylko dla osób poszukujących wyposażenia do domu czy ogrodu. Meble Royal/Torino to doskonała oferta dla restauracji, hoteli oraz właścicieli kawiarni.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Zestaw stołowy technorattan ROYAL/TORINO 6+1 Brown otrzymują Państwo:

  • sześć krzeseł z podłokietnikami
  • prostokątny stół z blatem z hartowanego szkła

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 59 cm
  • wysokość: 85,5 cm
  • maksymalne obciążenie: 120 kg

Wymiary stołu:

  • długość: 150 cm
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 70 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli dostarczany jest przez kuriera. Krzesła ogrodowe znajdujące się w zestawie są gotowe do użytku zaraz po rozpakowaniu, natomiast stół przeznaczony jest do łatwego, samodzielnego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Meble objęte są dwunastomiesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan zestaw technorattan corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw alabama premium technorattan corfu keter zestaw corfu fiesta ii brown

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×