Rozkładany zestaw mebli technorattan Olimpia

(kod: 19458) Bel Giardino
5 790 zł

Produkt niedostępny

kod: 19458

Opis produktu

Rozkładany zestaw mebli technorattan Olimpia doskonale sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Komplet mebli składa się z rozkładanej, dwuosobowej sofy, dwóch rozkładanych foteli i stolika kawowego. Taki sposób budowy zestawu pozwoli na wiele różnych ustawień mebli, na przykład w dwie sofy, lub duże łóżko ogrodowe.

Rozkładany zestaw mebli technorattan Olimpia aranżacja

Stelaż leżanki Olimpia wykonano z lekkiego i odpornego na korozję aluminium. Moduły do siedzenia mają regulowane oparcia. Modułowa budowa zestawu pozwala na wiele różnych ustawień mebli, w zależności od naszych potrzeb. Wygodę korzystania z zestawu zapewniają eleganckie poduszki wykończone lamówką. Ważnym elementem wpływającym na funkcjonalność mebli jest stolik kawowy z szybą hartowaną na blacie.

Rozkładany zestaw mebli technorattan Olimpia ustawiony wokół stolika

Wykończenie leżaka to technorattan - nowoczesny materiał używany do produkcji mebli ogrodowych Swoim wyglądem przypomina naturalny rattan, jednak jest znacznie bardziej odporny na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć czy promienie UV. Plecionka użyta do produkcji mebli ma półokrągłą strukturę i brązowy kolor.

Rozkładany zestaw mebli technorattan Olimpia aranżacja na tarasie

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

sofa 2-osobowa:

  • szerokość: 154 cm
  • głębokość: 101 cm
  • wysokość: 117 cm

rozkładany fotel-leżak:

  • szerokość: 65 cm
  • głębokość: 101 cm
  • wysokość: 117 cm

stolik kawowy:

  • długość: 100 cm
  • szerokość: 60 cm
  • wysokość: 40 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: półokrągła plecionka technorattanowa w kolorze brązowym

Poduszki w kolorze szaro-popielatym.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×