Rozsadnik – inspekt ogrodniczy 1x2 m (2m2)

(kod: 17708) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
249 zł

Produkt niedostępny

kod: 17708

Opis produktu

Chcąc ochronić uprawianą przez nas rzodkiew, sałatę czy szczypiorek przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych warto zorganizować uprawę pod folią. Nawet jeśli nie mamy zbyt wiele miejsca na działce czy w ogrodzie wystarczą zaledwie 2 m2 by postawić rozsadnik – inspekt ogrodniczy 1x2 m, w którym zadbamy o odpowiednią temperaturę i wilgoć dla naszych roślin.

Rozsadnik – inspekt ogrodniczy 1x2 m - wnętrze

Dostęp do wnętrza mamy dzięki praktycznej klapie. Całość składa się z elementów z tworzywa sztucznego (stelaż) oraz 4-sezonowej folii. Za sezon należy przyjąć okres wiosna – lato, podczas pozostałej części roku najlepiej zdjąć folię i ją przechować w bezpieczniejszym miejscu.

Rozsadnik – inspekt ogrodniczy 1x2 m - stabilna konstrukcja

Konstrukcja rozsadnika – inspektu ogrodniczego to połączone ze sobą dzięki polipropylenowym złączkom rurki PCV o kwadratowym profilu. Zastosowanie tego rodzaju tworzywa zapewnia stabilność konstrukcji i trwałość, ze względu na to że PCV i polipropylen nie są podatne na działanie korozji. W razie uszkodzenia lub zniszczenia któregoś elementu można go dokupić osobno, nie narażając się na duże koszty.

Rozsadnik – inspekt ogrodniczy 1x2 m - stelaż

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Zamawiając Rozsadnik – inspekt ogrodniczy 1x2 m (2m2) otrzymują Państwo:

  • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
  • folię 4 sezonową z wgrzanym sznurkiem oraz z zapasem do wkopania - Marma
  • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

 

  • szerokość: 0,97 m
  • długość: 2,09 m
  • wysokość u szczytu: 0,50 m
  • powierzchnia upraw: 2,03 m2
  • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

Dostawa i montaż mebli:

Inspekt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Inspekt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Rozsadnik 2,09x0,97 - 2,03m2

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×