W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Rozsadnik – inspekt warzywny 1x3 m (3m2)

(kod: 17709) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
249 zł

Produkt niedostępny

kod: 17709

Opis produktu

Wprawdzie rozsadnik udostępnia nam zaledwie 3 m2 przestrzeni do uprawiania roślin, to jednak jest to doskonałe rozwiązanie jeśli nie dysponujemy dużą powierzchnią na działce lub w ogrodzie. Rozsadnik – inspekt warzywny 1x3 m z racji swojej wysokości - 50 cm - jest idealnym rozwiązaniem dla uprawiania rzodkiewki, sałaty czy szczypiorku.

Rozsadnik – inspekt warzywny 1x3 m - wnętrze

Do produkcji stelaża rozsadnika – inspektu warzywnego wykorzystano tworzywo sztuczne – PCV oraz polipropylen. Podłużne rurki o profilu kwadratowym wykonane są z PCV, natomiast złączki z polipropylenu. Całość łatwo się składa, poza tym konstrukcja nie jest podatna na działanie korozji. A w razie potrzeby możemy dokupić każdy element osobno, nie narażając się na duże koszty.

Rozsadnik – inspekt warzywny 1x3 m - stabilna konstrukcja

Stelaż pokrywa się folią, dzięki której stworzymy wewnątrz rozsadnika – inspektu warzywnego 1x3 m idealne warunki dla uprawiania roślin. Folia jest 4-sezonowa i najlepiej jest zdejmować ją podczas okresu jesień – zima by zbyt szybko się nie zniszczyła. Górna część rozsadnika jest otwierana, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do wnętrza.

Rozsadnik – inspekt warzywny 1x3 m - stelaż

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Zamawiając Rozsadnik – inspekt warzywny 1x3 m (3m2) otrzymują Państwo:

  • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
  • folię 4 sezonową z wgrzanym sznurkiem oraz z zapasem do wkopania - Marma
  • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

 

  • szerokość: 0,97 m
  • długość: 3,12 m
  • wysokość u szczytu: 0,50 m
  • powierzchnia upraw: 2,99 m2
  • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

Dostawa i montaż mebli:

Inspekt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Inspekt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Rozsadnik 3,09x0,97 - 2,99m2

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×