Rozsadnik – szklarnia inspekt 1x1 m (1m2)

(kod: 17707) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
169 zł

Produkt niedostępny

kod: 17707

Opis produktu

Rozsadnik - szklarnia inspekt 1x1 to niewielkich rozmiarów „foliak”. Zajmuje zaledwie 1 m2 i ma 50 cm wysokości całkowitej z zamkniętą klapą. Ze względu na swoje skromne rozmiary nadaję się doskonale jako rozsadnik lub przestrzeń do uprawiania niskich roślin, takich jak rzodkiew, szczypiorek czy sałata.

Rozsadnik – szklarnia inspekt 1x1 m - wnętrze

Rozsadnik – szklarnia inspekt 1x1 m pozwala nam wykorzystać 1 m2 wolnej przestrzeni do tego by móc zająć się uprawą własnych, ekologicznych roślin na działce lub w przydomowym ogrodzie. Jego konstrukcja jest stabilna dzięki zastosowaniu rurek PCV o kwadratowym profilu, które połączymy w łatwy sposób ze sobą przy pomocy polipropylenowych złączek. W razie uszkodzenia jakiegoś elementu można go wymienić, dokupując go nie narażając się przy tym na duże koszty.

Rozsadnik – szklarnia inspekt 1x1 m - stabilna konstrukcja

Stelaż rozsadnika – szklarni inspekt przykrywa się folią 4-sezonową, przy założeniu że jeden sezon oznacza okres wiosna – lato. Na pozostały czas warto zdjąć folię i przechować ją w bezpiecznym miejscu. Dostęp do wnętrza rozsadnika mamy dzięki wygodnej klapie. Całość zapewnia roślinom uprawianym wewnątrz idealną temperaturę i wilgotność, poza tym chroni je przed deszczem czy wilgocią.

Rozsadnik – szklarnia inspekt 1x1 m - stelaż

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Zamawiając Rozsadnik – szklarnia inspekt 1x1 m (1m2) otrzymują Państwo:

  • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
  • folię 4 sezonową z wgrzanym sznurkiem oraz z zapasem do wkopania - Marma
  • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

 

  • szerokość: 0,97 m
  • długość: 1,06 m
  • wysokość u szczytu: 0,50 m
  • powierzchnia upraw: 1 m2
  • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

Dostawa i montaż mebli:

Inspekt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Inspekt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Rozsadnik 1,06x0,97 - 1m2

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×