Stół prostokątny rustykalny

(kod: 00094)
1 599 zł

Produkt niedostępny

kod: 00094

Opis produktu

Rustykalny stół prostokątny z drewna dębowego. Do produkcji użyto jedynie litego drewna z polskich, ekologicznie zarządzanych lasów. 

Stoły są impregnowane i olejowane ręcznie. Impregnat barwi drewno na brązowy kolor. Aby utrzymać tę barwę należy stół konserwować przed kolejnym sezonem. Konserwacja polega na umyciu, starciu papierem ściernym wierzchniej warstwy i pomalowaniu impregnatem. Jeśli pozostaniemy tylko przy myciu stołu po jakimś czasie nabierze on naturalnej szaro - srebrzystej barwy. Stoły przystosowane są do całorocznego pozostawania na zewnątrz. Jeśli w okresie zimowym nie są używane zaleca się ich przykrycie, dzięki temu będą w niezmiennym stanie przez wiele lat.

Przedstawiony model stołu jest rękodziełem, każdy z egzemplarzy wykonaywany jest ręcznie i wygląda inaczej od pozostałych. O formie mebla decyduje naturalny kształt gałęzi dębowych. Meble z bali są ciężkie i bardzo wytrzymałe dlatego często można zobaczyć je w reastauracjach i pubach.

Ze względu na ciągłą "pracę" drewna w meblu mogą powstawać pęknięcia, jednak nie wpływają one na jakość i wytrzymałośc konstrukcji.

Do wyboru sa trzy rozmiary stołów, każdy o wysokości 73 cm, różnią się rozmiarami blatu:

120x80 cm
160x85 cm
220x100 cm

Stoły dostarczane są w częściach do samodzielnego montażu, w paczce znajduję się wszystkie elementy niezbędne do montażu, potrzebna będzie jedynie wkrętarka.

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x