Stół rustykalny okrągły

(kod: 07555)
1 220 zł

Produkt niedostępny

kod: 07555

Opis produktu

Stół okrągły w stylu rustykalnym wykonany w całości z litego dębowego drewna. Drewno pochodzi z polskich lasów, ekologocznie zarządzanych zgodnie z europejskimi normami.

Stoły są impregnowane i olejowane ręcznie, dzięki czemu drewno nabiera głębokiej brązowej barwy i jest zabezpieczone przed wpływem szkopdliwych czynników zewnętrznych. Aby utrzymać brązowy kolor należy stół strojący na zewnątrz przed każdym kolejnym sezonem umyć, przetrzeć papierem ściernym i pomalować impregnatem. Bez tych zabiegów drewno po wypłukaniu impregnatu nabiera srebrzysto-szary odcień. Meble mogą stać na dworze przez cały rok, jednak jeśli w okresie zimowym nie są używane zaleca się ich przykrycie w celu przedłużenia wysokiej jakości produktu.

Drewno lite przez cały czas "pracuje", na meblu moga pojawiać się pęknięcia, jednak nie wpływają one na jakość i wytrzymałość mebli. Należy pamiętać, że te ekologoczne stoły są produktem rękodzielniczym, każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie przy wykorzystaniu naturalnych kształtów gałęzi dębu. Dzięki temu każdy z nich jest niepowtarzalny. 

W ofercie są cztery rozmiary stołów od średnicy 80 cm do 150 cm - przy tak dużym stole spokojnie może zjeść obiad większa grupa, dlatego stoły świetnie sprawdzają się jako meble biesiadne w restauracjach, pubach czy zajazdach.

Stół dostraczony jest w częściach do złożenia, zapakowany w płaską paczkę, w której znajdują się również wszystkie elementy potrzebne do montażu. Aby skręcić stół najlepiej sprawdzi się wkrętarka. Przy mniejszych wymiarach blatów z montażem bez problemu poradzi sobie jdena osoba.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x