Kolekcja Mingle

Kolekcja ta to zestaw akcesoriów przydatnych przy podawaniu rónego rodzaju przekąsek. Znajdziemy tutaj noże do sera ze stali nierdzewnej, miski na różnego rodzaju sałaty, deski do krojenia z drewna orzechowego oraz małe miseczki na przekąski. Wszystkie elementy zachowane są w nowoczesnej formie.

sortuj:

Do serów

 • Nowoczesny i funkcjonalny nóż do parmezanu firmy Sagaform z kolekcji Mingle. Kolekcja ta zachowana jest w jasnej kolorystyce, charakteryzuje się prostą formą. Nóż do parmezanu idealnie sprawdza się podczas spotkań z rodziną bądź przyjacółmi. Dzieki niemu profesjonalnie i elegancko możemy serwowac sery różnych gatunków. Degustacja sera urozmaici każde spotkanie towarzyskie. 

  22 zł
  Produkt niedostępny
 • Nowoczesny i funkcjonalny krajacz do sera firmy Sagaform z kolekcji Mingle. Kolekcja ta zachowana jest w jasnej kolorystyce, charakteryzuje się prostą formą. Krajacz do sera idealnie sprawdza się podczas spotkań z rodziną bądź przyjacółmi. Dzieki niemu profesjonalnie i elegancko możemy serwowac sery różnych gatunków. Degustacja sera urozmaici każde spotkanie towarzyskie. 

  44 zł
  Produkt niedostępny

Miski i salaterki

 • Nowoczesny i funkcjonalny zestaw miseczek z łyżeczko-widelcami firmy Sagaform z kolekcji Mingle. Kolekcja ta zachowana jest w jasnej kolorystyce, charakteryzuje się prostą formą. Miseczki zachowane są w radosnej kolorystyce. Łyżeczko - widelce posiadają ciekawy, nowoczesny kształt. Idealnie nadają się do serwowania sałatek owocowych oraz innych przekąsek. Komplet 3...

  99 zł
  Produkt niedostępny
 • Nowoczesna i funkcjonalna miska z łyżką firmy Sagaform z kolekcji Mingle. Kolekcja ta zachowana jest w jasnej kolorystyce, charakteryzuje się prostą formą. Misa jest bardzo poręczna i wygodna. Posiada ciekawy kształt i kolor dzięki czemu wyróżnia się wśród innych, zwykłych misek. Misa może służyc do serwowania różnych sałat, owoców. Posiada wygdną łyzkę, która jest idealnie...

  143 zł
  Produkt niedostępny