Zobacz opis

Kolekcja Mingle

Kolekcja ta to zestaw akcesoriów przydatnych przy podawaniu rónego rodzaju przekąsek. Znajdziemy tutaj noże do sera ze stali nierdzewnej, miski na różnego rodzaju sałaty, deski do krojenia z drewna orzechowego oraz małe miseczki na przekąski. Wszystkie elementy zachowane są w nowoczesnej formie.

sortuj:

Do serów

 • Nóż do parmezanu Sagaform Mingle

  Nowoczesny i funkcjonalny nóż do parmezanu firmy Sagaform z kolekcji Mingle. Kolekcja ta zachowana jest w jasnej kolorystyce, charakteryzuje się prostą formą. Nóż do parmezanu idealnie sprawdza się podczas spotkań z rodziną bądź przyjacółmi. Dzieki niemu profesjonalnie i elegancko możemy serwowac sery różnych gatunków. Degustacja sera urozmaici każde spotkanie towarzyskie. 

  22 zł

  Produkt niedostępny
 • Krajacz do sera Sagaform Mingle

  Nowoczesny i funkcjonalny krajacz do sera firmy Sagaform z kolekcji Mingle. Kolekcja ta zachowana jest w jasnej kolorystyce, charakteryzuje się prostą formą. Krajacz do sera idealnie sprawdza się podczas spotkań z rodziną bądź przyjacółmi. Dzieki niemu profesjonalnie i elegancko możemy serwowac sery różnych gatunków. Degustacja sera urozmaici każde spotkanie towarzyskie. 

  44 zł

  Produkt niedostępny

Miski i salaterki

 • Zestaw 3 miseczek z łyżeczko-widelcami Sagaform Mingle

  Nowoczesny i funkcjonalny zestaw miseczek z łyżeczko-widelcami firmy Sagaform z kolekcji Mingle. Kolekcja ta zachowana jest w jasnej kolorystyce, charakteryzuje się prostą formą. Miseczki zachowane są w radosnej kolorystyce. Łyżeczko - widelce posiadają ciekawy, nowoczesny kształt. Idealnie nadają się do serwowania sałatek owocowych oraz innych przekąsek. Komplet 3...

  99 zł

  Produkt niedostępny
 • Miska na sałatę z łyżką Sagaform Mingle

  Nowoczesna i funkcjonalna miska z łyżką firmy Sagaform z kolekcji Mingle. Kolekcja ta zachowana jest w jasnej kolorystyce, charakteryzuje się prostą formą. Misa jest bardzo poręczna i wygodna. Posiada ciekawy kształt i kolor dzięki czemu wyróżnia się wśród innych, zwykłych misek. Misa może służyc do serwowania różnych sałat, owoców. Posiada wygdną łyzkę, która jest idealnie...

  143 zł

  Produkt niedostępny
×