San Remo/Roma 4+1 Brown zestaw z technorattanu

(kod: 18076) Focus Garden
1 799 zł

Produkt niedostępny

kod: 18076

Opis produktu

Meble ogrodowe z technorattanu San Remo/Roma zapewniają wyjątkowy komfort, a przy tym charakteryzują klasycznym i elegancki designem. W zestawie San Remo/Roma 4+1 Brown znajduje się okrągły, wysoki stół i 4 wygodne fotele z poduszkami siedziskowymi. Całość doskonale sprawdzi się podczas posiłków i popołudniowej kawy. Meble polecane są do użytku domowego, na taras i do ogrodu. Świetnie odnajdą się także w hotelach i kawiarniach.

Komplet mebli San Remo Roma Brown

Rama krzeseł wykonana jest ze stali, a rama stołu z aluminium. Do wykończenia mebli użyto technorattanu, który doskonale znosi warunki zewnętrzne i nie wymaga konserwacji. Precyzyjnie wykonana plecionka technorattanowa w różnych odcieniach brązu gwarantuje bardzo stylowy wygląd.

Poduszka na fotelach San Remo Brown

Meble San Remo/Roma zostały stworzone z wyjątkową dbałością o szczegóły. Nogi foteli zakończone są metalowy pierścieniem, który pełni rolę ozdobną i zabezpiecza technorattan przed zniszczeniem. Do foteli dołączone są poduszki wyposażone w zamki, więc można je łatwo uprać. Ekskluzywny charakter kompletu podkreśla blat z hartowanego szkła, który zapewni ustawionym naczyniom stabilność, przy zachowaniu widoczności ozdobnej plecionki. Możliwość sztaplowania, a więc składania foteli jeden w drugi, ułatwia przechowywanie mebli.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zestawu San Remo Roma Brown

Krzesło:

  • Szerokość: 58 cm
  • Głębokość: 58 cm
  • Wysokość: 87 cm

Stół:

  • Średnica: 96 cm
  • Wysokość: 74 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Gwarancja na zestaw wynosi jeden rok.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×