San Remo/Venecja 6+1 Brown zestaw z technorattanu

Zestaw mebli San Remo/Venecja Brown
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 15972) Focus Garden
 • Caffe
 • Dolphin Grey
 • Brown
Krzesło Fotel
Zestaw mebli ogrodowych dla 6 osób San Remo/Venecja wyróżnia się wyjątkową wygodą codziennego użytkowania oraz charakterystycznym klasycznym i eleganckim stylem. Znakomicie sprawdzi się w przydomowym ogrodzie, ale także w hotelu, zape... pełny opis
2 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 15972

Opis produktu

Zestaw mebli ogrodowych dla 6 osób San Remo/Venecja wyróżnia się wyjątkową wygodą codziennego użytkowania oraz charakterystycznym klasycznym i eleganckim stylem. Znakomicie sprawdzi się w przydomowym ogrodzie, ale także w hotelu, zapewniając wygodę przy spożywaniu posiłków i relaksu przy kawie. Komplet San Remo/Venecja 6+1 Brown to duży prostokątny stół i 6 foteli wraz z poduszkami na siedziska.

Zestaw mebli San Remo/Venecja Brown

Solidność mebli zapewniają mocne stelaże ze stali malowanej proszkowo. Na stelażach wyplatana jest plecionka technorattanowa w różnych odcieniach brązu, z bardzo subtelnymi przejściami, co gwarantuje efektowny wygląd. Zastosowany technorattan doskonale sprawdza się w warunkach zewnętrznych, ze względu na odporność na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV, co jednocześnie eliminuje konieczność przeprowadzania konserwacji, która wymagana jest w przypadku mebli z naturalnym materiałów.

Poduszka San Remo Brown

Meble San Remo/Venecja 6+1 Brown zasługują również na wybór ze względu na wyjątkowo staranne wykonanie. Na końcach nóg zastosowano metalowe pierścienie, które zabezpieczają technorattan przez zniszczeniem i jednocześnie są stylowym dodatkiem. Poduszki dołączone do foteli mają wszyte zamki, więc nie ma problemu z ich upraniem w razie zabrudzenia. Blat stołu wykonany jest z bezpiecznego szkła hartowanego, które nie zasłania ozdobnej plecionki i pozwala stabilnie układać naczynia, dzięki idealnie równej powierzchni. Istotną zaletą jest także możliwość sztaplowania foteli, czyli składania jednego na drugim, aby zaoszczędzić miejsca w czasie przechowywania.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zestawu San Remo/Venecja Brown

Krzesło:

 • szerokość: 58 cm
 • głębokość: 58 cm
 • wysokość: 87 cm

Stół:

 • długość: 150 cm
 • szerokość: 90 cm
 • wysokość: 73 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie. Krzesła są gotowe do użytku, natomiast stół wymaga skręcenia.
Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili element wchodzący w skład tego produktu

 • Krysia (San Remo Brown krzesło ogrodowe)

  obsluga na infolinii bardzo profesjonalna

 • Damian (Stół z technorattanu Hamilton Brown 150 x 90 cm)

  Jestem zadowolony z szybkości dostarczenia przesyłki i z fachowosci obsługi.Polecam innym zakup w tym sklepie.