Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Cegła dekoracyjna czerwona - Sardinia Marrone Incana Brick

(kod: 16667) Produkt wyprodukowany w Polsce Incana
45 zł + dostawa 100 zł
(max. 55 sztuk w jednej paczce)
 • Wysyłka do 5 tygodni
 • kod: 16667

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Płytki dekoracyjne to wygodne rozwiązanie dla dekoracji ściany. Marka Incana oferuje najwyższej jakości okładziny ścienne, które doskonale prezentują się na ścianach. W ofercie znajdziemy zarówno imitacje cegły, imitacje kamienia a także trójwymiarowe okładziny ścienne.

Logo Incana Sardinia

Płytka ceglana - model Sardinia - to model imitujący prawdziwną cegłę. Struktura płytek jest bardzo zbliżona do naturalnej cegły, dzięki czemu po montażu uzyskujemy doskonały efekt dekoracyjny. Kolor Marrone zachowany jest w odcieniach ceglanej czerwieni, pomarańczu a także kremu. Model ten sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych aranżacjach wnętrz. 

Incana podczas tworzenia produktów korzysta z najwyższej jakości surowców, które gwarantują trwałość, wytrzymałość oraz doskonałą prezencje dekoracji ściennych. Marka oferuje zarówno dekoracje do montażu we wnętrzach jak i na zewnątrz co daje wiele możliwości aranżacji.

Płytki Incana Brick Sardinia Marrone

Płytki sprzedawane są w stanie gotowym do montażu. Model stosowany może być zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz.
Producent oferuje także chemię niezbędną do montażu oraz konserwacji dekoracji – zachęcamy do zapoznania się z produktami.

Sardinia Marrone imitacja cegły aranżacja wnętrza

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]l

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pojedynczej płytki - Incana imitacja cegły

 • Wymiary cegiełki: 
  wys: 6 cm
  szer: 19,5 cm
  gr: 1,8 cm
 • Pojemność opakowania: 0,5m2
 • Ilość sztuk w opakowaniu: 48 szt
 • Cena za 1 m2: 89,00zł
 • Materiał: beton
 • Kolor: odcienie czerwieni, kremu, pomaranczu

Podana cena dotyczy 1 opakowania - 0,5m2

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Zobacz jak prosty jest montaż okładzin ściennych: Instrukcja montażu Incana 

 

Gwarancja:

25 lat gwarancji przy zastoso waniu systemu montażu Incana.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x