Secondo krzesło ogrodowe plus pufa Technorattan

Secondo krzesło ogrodowe plus pufa Technorattan
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 15846) Bello Giardino
Krzesło ogrodowe Secondo to luksusowy mebel zapewniający pełen komfort wypoczynku. Zastosowana w tym modelu technorattanowa plecionka w kolorze naturalnych włókien rattanu jest okrągła i idealnie odwzorowuje naturalny rattan, a w prze... pełny opis
1 342 zł

Produkt niedostępny

kod: 15846

Opis produktu

Krzesło ogrodowe Secondo to luksusowy mebel zapewniający pełen komfort wypoczynku. Zastosowana w tym modelu technorattanowa plecionka w kolorze naturalnych włókien rattanu jest okrągła i idealnie odwzorowuje naturalny rattan, a w przeciwieństwie do naturalnych materiałów znakomicie sprawdza się w przestrzeniach zewnętrznych. Wysoki, zabudowany fotel kojarzy się z komfortem i luksusem – przywodzi na myśl potężne siedziska, które w szlacheckich domach odgrywały rolę tronu dla głowy rodziny. Kiedy zasiądziemy na nim i oprzemy nogi na miękkiej pufie, poczujemy jak wygląda wypoczynek na najwyższym poziomie.

Secondo krzesło ogrodowe plus pufa - plecionka technorattanowa

Zestaw składa się z potężnego fotela i wygodnej pufy. Meble technorattanowe Secondo oparte są na aluminiowej konstrukcji, w pełni odpornej na warunki atmosferyczne i korozję. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju stelaża meble są również lżejsze, łatwiejsze do przesunięcia czy przeniesienia. Ekskluzywna plecionka technorattanowa jest okrągła i ma średnicę około 5 mm. Kolorystyka technorattanowych włókien jest niejednolita, utrzymana w odcieniach brązu. Eleganckie wykończenie oparć i podłokietników jest elementem wieńczącym dzieło, stanowiącym o wyjątkowej prezencji modelu.

Secondo krzesło ogrodowe plus pufa Technorattan - zbliżenie na wzór

Luksusowe krzesło ogrodowe Secondo uzupełnione jest miękkimi, ciemnoszarymi poduszkami. Dwie poduszki na siedziska mają grubość 8 cm, są płaskie i wykończone elegancką lamówką. Pojedyncza poduszka oparciowa ma nieco inny kształt, który lepiej otuli nasze plecy i zapewni wyższy komfort wypoczynku. Oba typy poduszek mają zdejmowane poszewki, zapinane na suwak, które można prać w niskich temperaturach. Materiał poszewek to wodoodporny poliester, dodatkowo zabezpieczony teflonem – dzięki temu komplet jest lepiej chroniony przed wilgocią. Poduszki wypełnione są średnio twardą pianką tapicerską wysokiej jakości, która zapobiega odkształceniom.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Secondo krzesło ogrodowe plus pufa Technorattan otrzymują Państwo:

  • fotel z poduszkami na siedzisko i oparcie
  • pufę z poduszką siedziskową
  • istnieje możliwość zakupu pokrowca na fotel za dodatkową dopłatą

Wymiary elementów zestawu:

Secondo krzesło ogrodowe z pufą - wymiary

Krzesło:

  • szerokość: 69 cm
  • głębokość: 86 cm
  • wysokość: 92 cm

Pufa:

  • szerokość: 69 cm
  • głębokość: 53 cm
  • wysokość: 41 cm

Grubość Poduszek: 8 cm

Dostawa i montaż mebli:

Fotel ogrodowy z technorattanu Secondo dostarczany jest na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Krzesło i pufa nie wymagają montażu, można je użytkować od razu po wypakowaniu mebli z kartonu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.