Secondo krzesło ogrodowe plus pufa Technorattan

(kod: 15846) Bello Giardino
1 342 zł

Produkt niedostępny

kod: 15846

Opis produktu

Krzesło ogrodowe Secondo to luksusowy mebel zapewniający pełen komfort wypoczynku. Zastosowana w tym modelu technorattanowa plecionka w kolorze naturalnych włókien rattanu jest okrągła i idealnie odwzorowuje naturalny rattan, a w przeciwieństwie do naturalnych materiałów znakomicie sprawdza się w przestrzeniach zewnętrznych. Wysoki, zabudowany fotel kojarzy się z komfortem i luksusem – przywodzi na myśl potężne siedziska, które w szlacheckich domach odgrywały rolę tronu dla głowy rodziny. Kiedy zasiądziemy na nim i oprzemy nogi na miękkiej pufie, poczujemy jak wygląda wypoczynek na najwyższym poziomie.

Secondo krzesło ogrodowe plus pufa - plecionka technorattanowa

Zestaw składa się z potężnego fotela i wygodnej pufy. Meble technorattanowe Secondo oparte są na aluminiowej konstrukcji, w pełni odpornej na warunki atmosferyczne i korozję. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju stelaża meble są również lżejsze, łatwiejsze do przesunięcia czy przeniesienia. Ekskluzywna plecionka technorattanowa jest okrągła i ma średnicę około 5 mm. Kolorystyka technorattanowych włókien jest niejednolita, utrzymana w odcieniach brązu. Eleganckie wykończenie oparć i podłokietników jest elementem wieńczącym dzieło, stanowiącym o wyjątkowej prezencji modelu.

Secondo krzesło ogrodowe plus pufa Technorattan - zbliżenie na wzór

Luksusowe krzesło ogrodowe Secondo uzupełnione jest miękkimi, ciemnoszarymi poduszkami. Dwie poduszki na siedziska mają grubość 8 cm, są płaskie i wykończone elegancką lamówką. Pojedyncza poduszka oparciowa ma nieco inny kształt, który lepiej otuli nasze plecy i zapewni wyższy komfort wypoczynku. Oba typy poduszek mają zdejmowane poszewki, zapinane na suwak, które można prać w niskich temperaturach. Materiał poszewek to wodoodporny poliester, dodatkowo zabezpieczony teflonem – dzięki temu komplet jest lepiej chroniony przed wilgocią. Poduszki wypełnione są średnio twardą pianką tapicerską wysokiej jakości, która zapobiega odkształceniom.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Secondo krzesło ogrodowe plus pufa Technorattan otrzymują Państwo:

  • fotel z poduszkami na siedzisko i oparcie
  • pufę z poduszką siedziskową
  • istnieje możliwość zakupu pokrowca na fotel za dodatkową dopłatą

Wymiary elementów zestawu:

Secondo krzesło ogrodowe z pufą - wymiary

Krzesło:

  • szerokość: 69 cm
  • głębokość: 86 cm
  • wysokość: 92 cm

Pufa:

  • szerokość: 69 cm
  • głębokość: 53 cm
  • wysokość: 41 cm

Grubość Poduszek: 8 cm

Dostawa i montaż mebli:

Fotel ogrodowy z technorattanu Secondo dostarczany jest na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Krzesło i pufa nie wymagają montażu, można je użytkować od razu po wypakowaniu mebli z kartonu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe corfu box rattanowe technorattan meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan meble ogrodowe corfu set technorattan curver keter meble ogrodowe corfu technorattan opinie meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe z technorattanu corfu meble ogrodowe technorattan corfu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynie na poduchy ogrodowe technorattan skrzynie ogrodowe technorattan czarne skrzynie ogrodowe z technorattanu z siedziskiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×