Komplet mebli technorattanowych Semplice

(kod: 15042) Bello Giardino
1 759 zł

Produkt niedostępny

kod: 15042

Opis produktu

Elegancki zestaw mebli stołowych Semplice to cztery kubełkowe fotele z poduszkami na siedzeniach w komplecie oraz kwadratowy stolik. Meble charakteryzują się wysoką jakością wykonania i precyzyjnymi wykończeniami. Meble z zestawu Semplice będą ozdobą każdego otoczenia, w którym się znajdą bez względu na to, czy będzie to przydomowy ogród, weranda, taras, kawiarnia czy restauracja.

Kubełkowe fotele z podłokietnikami z zestawu mebli Semplice wykonano z bardzo wytrzymałego rattanu syntetycznego. Technorattan o szerokości 7-8 mm i grubości 1,2 mm jest materiałem wodoodpornym, wytrzymującym działanie wszelkich warunków atmosferycznych od niskich temperatur aż po palące słońce. Kolejną zaletą jest odporność na działanie szkodliwych promieni UV, dzięki czemu meble nie tracą koloru i nie odbarwiają się.

Zestaw mebli technorattan Semplice

Do kubełkowych foteli technorattanowych dołączone zostały poduszki w poliestrowych poszewkach, których dużą zaletą jest wszyty suwak. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia zdejmowanie poszewek i oddanie ich do prania w przypadku zabrudzenia.

Kwadratowy stolik posiada blat wykonany z tworzywa pollywood, który swoim wyglądem przypomina drewno, ale właściwościami równa się z technorattanem.

Stół z zestawu Semplice w kolorze czarnym

Meble ogrodowe Semplice opierają się na aluminiowej, lekkiej konstrukcji, która zapewnia dużą stabilność podczas użytkowania.

Komplet mebli technorattanowych Semplice jest niemal bezobsługowy. Meble nie wymagają konserwacji, a do ich czyszczenia wystarczy zwykła woda. Dopuszcza się stosowanie łagodnych środków czyszczących.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Komplet mebli technorattanowych Semplice otrzymują Państwo:

  • cztery fotele z podłokietnikami
  • poduszki na siedzenia
  • kwadratowy stół

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary foteli:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość: 88 cm

Wymiary stolika:

  • wysokość: 70 cm
  • długość: 70 cm
  • szerokość: 70 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w trzech paczkach. Fotele z zestawu przesyłane są w stanie gotowym do użycia, natomiast stół należy samodzielnie zmontować według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×