Simple 60/2 Anthracite zestaw ogrodowy

(kod: 16185) Focus Garden
199 zł

Produkt niedostępny

kod: 16185

Opis produktu

Zestaw na balkon Simple 60/2 Anthracite jest elegancki, funkcjonalny i trwały. Komplet składa się z dwóch krzeseł i wysokiego stolika kawowego. Meble świetnie się sprawdzą nie tylko w prywatnych ogrodach czy na balkonach, ale i w bistro czy małej gastronomi. Do najważniejszych zalet zestawu należą wygoda użytkowania, solidna konstrukcja i atrakcyjna cena.

Simple 60/2 zawartość zestawu

Konstrukcja całego kompletu wykonana została ze stali malowanej proszkowo na kolor ciemnoszary. Blat stołu stworzono z ornamentowego szkła hartowanego. Siedzisko i oparcie krzesła wykonane jest z pojedynczego odlewu z tworzywa sztucznego w kolorze antracytowym. Odlew ozdobiono naśladującym rattan wzorem, więc meble pięknie się prezentują.

Simple 150/6 oparcie krzesła

Meble balkonowe Simple 60/2 Anthracite nie wymagają konserwacji czy specjalnej pielęgnacji – można je myć mokrą szmatką. Solidna i trwała konstrukcja sprawią, że zestaw posłuży nam przez długi czas. Ciemna kolorystyka mebli sprawia, że zestaw doskonale wpasuje się w każdą aranżację. Krzesła wchodzące w skład kompletu nadają się do sztaplowania.

Wymiary elementów zestawu:

Simple 60/4 wymiary

Stół:

  • Średnica: 60 cm
  • Wysokość: 70 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 55 cm
  • Głębokość: 57 cm
  • Wysokość: 72 cm

Wymiary paczki:

  • 63x73x84
  • Waga: 14 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią zestaw corfu fiesta ii anthracite curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×