Simple 60/2 Cappuccino zestaw ogrodowy

199 zł

Produkt niedostępny

kod: 16181

Opis produktu

Komplet na balkon Simple 60/2 Cappuccino jest wytrzymały, elegancki i praktyczny. Zestaw składa się z dwóch krzeseł i wysokiego stolika kawowego. Meble świetnie się sprawdzą nie tylko na prywatnych balkonach i tarasach, ale również w bistro lub małej gastronomii. Do najważniejszych zalet zestawu należą komfort korzystania, wytrzymała konstrukcja i przystępna cena.

Simple 60/2 zawartość zestawu

Zestaw ogrodowy wykonano ze stali, pomalowanej proszkowo na kolor ciemnoszary. Blat stołu wykończony jest hartowanym szkłem ornamentowym, natomiast do wykończenia krzeseł wykorzystane zostało tworzywo sztuczne. Pojedynczy odlew w kolorze cappuccino, tworzący siedzisko i oparcie, ozdobiony jest rattanowym wzorem.

Simple 150/6 Cappuccino siedzisko

Meble do ogrodu Simple 60/2 Cappuccino nie wymagają specjalnej konserwacji czy pielęgnacji. Można je myć po prostu mokrą szmatką. Ciemnoszara kolorystyka stelaża ładnie łączy się z imitującym rattan odlewem w odcieniu cappuccino. Krzesła wchodzące w skład kompletu można sztaplować. Dzięki wysokiej jakości wykonania meble posłużą nam przez dłuższy czas.

Wymiary elementów zestawu:

Simple 60/4 wymiary

Stół:

  • Średnica: 60 cm
  • Wysokość: 70 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 55 cm
  • Głębokość: 57 cm
  • Wysokość: 72 cm

Wymiary paczki:

  • 63x73x84
  • Waga: 14 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu weekend

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×