Simple 60/4 Cappuccino zestaw ogrodowy

(kod: 16224) Focus Garden
319 zł

Produkt niedostępny

kod: 16224

Opis produktu

Meble do ogrodu Simple 60/4 Cappuccino świetnie sprawdzą się na tarasach, balkonach czy w ogrodach. Komplet składa się z czterech wygodnych krzeseł i wysokiego stolika kawowego. Meble idealnie nadają się leniwego letniego wypoczynku. Komfort korzystania z mebli, solidna konstrukcja, wysoka jakość wykorzystanych do produkcji materiałów oraz niska cena to najważniejsze zalety zestawu.

Simple 60/4 zawartość

Meble wykonane są w oparciu o stalową konstrukcję, malowaną proszkowo na kolor ciemnoszary. Blat stolika wykończony jest hartowanym szkłem ornamentowanym. Oparcia i siedziska krzeseł wykonane zostały z kolei z tworzywa sztucznego. Odlew w kolorze cappuccino ukształtowany został na podobieństwo rattanowej plecionki. Meble są ładne, funkcjonalne i wygodne.

Simple 150/6 Cappuccino siedzisko

Ciemnoszary kolor stelaża pięknie komponuje się z tworzywem sztucznym w odcieniu cappuccino. Konstrukcja mebli jest solidna i wytrzymała, więc zestaw ogrodowy Simple 60/4 Cappuccino posłuży nam przez wiele sezonów. Meble można myć mokrą szmatką. Krzesła są sztaplowane, więc przechowywanie kompletu w okresie zimowym nie sprawi problemu.

Wymiary elementów zestawu:

Simple 60/4 wymiary

Stół:

  • Średnica: 60 cm
  • Wysokość: 70 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 55 cm
  • Głębokość: 57 cm
  • Wysokość: 72 cm

Wymiary paczki:

  • 63x73x90
  • Waga: 21 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu weekend

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×