Simple Brown krzesło ogrodowe

Krzesło ogrodowe Simple Brown
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 18099) Focus Garden
  • Brown
  • Cappuccino
  • Graphite
Model Simply to doskonały wybór dla wszystkim, którzy szukają optymalnego rozwiązania - taniego, ładnego i wygodnego krzesła do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Krzesło Simple Brown znakomicie sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie cz... pełny opis
79 zł

Produkt niedostępny

kod: 18099

Opis produktu

Model Simply to doskonały wybór dla wszystkim, którzy szukają optymalnego rozwiązania - taniego, ładnego i wygodnego krzesła do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Krzesło Simple Brown znakomicie sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Doskonale posłuży także gościom kawiarni i restauracji.

Sztaplowanie krzeseł Simple Brown

Stelaż krzesła wykonano ze stali malowanej proszkowo w celu ochrony przed rdzą. Stelaż ma kolor ciemnoszary. Siedzisko i oparcie wykonano w formie jednolitego odlewu z tworzywa sztucznego, któremu nadano wzór rattanowej plecionki. Zastosowanie takiego materiału jest zdecydowanie praktyczniejszym rozwiązaniem, gdyż zapewnia łatwe czyszczenie i jest wytrzymalsze na wgniecenia, a ponadto eliminuje konieczność przeprowadzania konserwacji. Tworzywo ma kolor Brown - brązowy.

Zbliżenie na krzesło Simple Brown

Krzesło Simple Brown jest lekkie, dzięki czemu można je bez trudu przenosić. Dodatkową zaletą krzeseł z serii Simple jest możliwość sztaplowania. Składanie krzeseł jedno w drugie pozwala zaoszczędzić miejsca i ułatwia ich przechowywanie.

Zobacz także powiązane: krzesła i fotele plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Simple - wymiary krzesła ogrodowego

Krzesło:

  • szerokość: 55 cm
  • głębokość: 57 cm
  • wysokość: 72 cm

Wymiary paczki:

  • 56x58x73 cm
  • waga: 14 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.