Simple Cappuccino krzesło ogrodowe

Krzesło Simple Cappuccino
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 18103) Focus Garden
  • Cappuccino
  • Brown
  • Graphite
Krzesło Simple jest ładne, wygodne, a do tego ekonomiczne. Niedrogie krzesło stanowi doskonałe rozwiązanie na wyposażenie balkonu czy tarasu, ale także lokali gastronomicznych. Wyróżnia się estetycznym, modnym designem na wzór rattanu... pełny opis
79 zł

Produkt niedostępny

kod: 18103

Opis produktu

Krzesło Simple jest ładne, wygodne, a do tego ekonomiczne. Niedrogie krzesło stanowi doskonałe rozwiązanie na wyposażenie balkonu czy tarasu, ale także lokali gastronomicznych. Wyróżnia się estetycznym, modnym designem na wzór rattanu. Prezentowany model ma kolor Cappuccino.

Sztaplowanie krzeseł Simple Cappuccino

Solidna konstrukcja krzesła została wykonana ze stali malowanej proszkowo na odcień ciemnoszary. Malowanie proszkowo chroni konstrukcję przed rdzewieniem. Siedzisko i oparcie ma jednolitą formę odlewu z tworzywa, któremu nadano strukturę rattanu. Tworzywo jest praktyczniejsze i wytrzymalsze od naturalnego rattanu. Rozwiązuje problem konserwacji, jest łatwe w czyszczeniu i odporne na wygniecenia. Odpowiednie wyprofilowanie zapewnia komfort siedzenia.

Zbliżenie na krzesło Simple Cappuccino

Krzesło Simple Cappuccino znakomicie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Jest lekkie, więc można je łatwo przenosić. W dodatku krzesła z tej serii mają możliwość sztaplowania, czyli składania jedno w drugie, co pozwala zaoszczędzić miejsce w czasie ich przechowywania.

Zobacz także powiązane: krzesła i fotele plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Simple - wymiary krzesła ogrodowego

Krzesło:

  • szerokość: 55 cm
  • głębokość: 57 cm
  • wysokość: 72 cm

Wymiary paczki:

  • 56x58x73 cm
  • waga: 14 kg

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.