FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Skórzany fotel biurowy ekskluzywny Chairman 417

(kod: 20176) Baldu Visata Polska
2 360 zł

Produkt niedostępny

kod: 20176
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Skórzany fotel biurowy ekskluzywny Chairman 417 to połączenie stylistyki sięgającej poprzednich dekad z nowoczesnymi rozwiązaniami i ciekawą formą. Najważniejsze jednak było zachowanie komfortu nawet podczas długich godzin pracy w biurze czy gabinecie.

Chairman 417

Udało się w przypadku tego skórzanego fotela biurowego - ekskluzywnego Chairman 417 zachować doskonałą równowagę pomiędzy kolorystyką siedziska i oparcia z elementami dodającymi meblowi stylu, takimi jak pełne podłokietniki czy podstawa. Obicie na oparciu oraz siedzisku to skóra w czarnym kolorze. Doskonale współgra ona z drewnem, które składa się na podłokietniki i ramiona u podstawy fotela. Poza estetycznymi walorami krzesła, warto zwrócić uwagę na jego wygodę. Oparcie jest bardzo wysokie, a siedzisko specjalnie profilowane, dzięki czemu nawet wielogodzinna praca nie obciąża zbytnio organizmu.

Chairman 417 z boku

Mechanizm zainstalowany w nodze skórzanego fotela biurowego Chairman 417 pozwala na regulację wysokości siedziska w zakresie 119 cm – 126 cm. Można także ustawić fotel na funkcję bujania, z możliwością unieruchomienia go w pozycji roboczej. U podstawy znajduje się pięć ramion z praktycznymi kółkami.

Wymiary elementów zestawu:

Fotel Chairman 417 - wymiary

  • Wysokość: 119-126 cm
  • Głębokość fotela: 68 cm
  • Głębokość siedziska: 53 cm
  • Szerokość fotela: 72 cm
  • Szerokość siedziska: 58 cm
  • Waga: ok. 35 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

 

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x