Skrzynia ogrodowa technorattan Box Big

(kod: 19672) Bel Giardino
1 290 zł

Produkt niedostępny

kod: 19672

Opis produktu

Skrzynia ogrodowa technorattan Box Big będzie idealnym schowkiem na ogrodowe poduszki, koce czy np. dziecięce zabawki. Jest ona wykonana bardzo estetycznie, z technorattanu, który jest doskonałą imitacją naturalnego tworzywa. Jego zaletą jest przede wszystkim niezwykła odporność na wszelkiego rodzaju niekorzystne warunki atmosferyczne. Można bez obaw taką skrzynię ustawić w ogrodzie lub na tarasie i nie ulegnie ona zniszczeniu, pomimo opadów deszczu, śniegu czy też mrozu.

Otwarta skrzynia technorattan Box Big

Co równie ważne technorattanowa skrzynia na poduszki Box Big jest również odporna na działanie promieniowania słonecznego, dzięki czemu nie straci swojej oryginalnej barwy. Stelaż skrzyni jest wykonany z aluminium, które jest niepodatne na powstawanie rdzy. Skrzynia jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości, aby pozbyć się ewentualnych zabrudzeń, wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką.

Skrzynia technorattan Box Big - uchwyt

Skrzynia technorattanowa będzie stanowiła ciekawe i bardzo praktyczne uzupełnienie mebli ogrodowych, tarasowych lub balkonowych. Dzięki niej łatwo będzie utrzymać porządek w ogrodzie, można w niej przechowywać poduszki lub inne akcesoria przydatne w ogrodzie lub dziecięce zabawki. Dzięki wewnętrznemu pokrowcowi na zamek błyskawiczny, ukryte wewnątrz przedmioty nie zmokną w trakcie deszczu lub od rosy.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • długość: 120 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość: 80 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: płaski technorattan w kolorze brązowy mat lub brązowo-szarym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×