Skrzynia ogrodowa z technorattanu NILAMITO 150 Brown

(kod: 14068) GardinettaNilamito
150 160
NILAMITO Brown (gładka) LIGURITO Brown Elite (półokrągła) LIGURITO Off-White Elite (półokrągła)
Skrzynia ogrodowa do mebli technorattanowych z serii Nilamito Brown pozwala na łatwe uporządkowanie różnego rodzaju przedmiotów pojawiających się w naszej przestrzeni wypoczynkowej. Najpopularniejsze jest jej wykorzystywanie jako skrzyn... pełny opis
1 490 zł

Produkt niedostępny

kod: 14068

Opis produktu

Skrzynia ogrodowa do mebli technorattanowych z serii Nilamito Brown pozwala na łatwe uporządkowanie różnego rodzaju przedmiotów pojawiających się w naszej przestrzeni wypoczynkowej. Najpopularniejsze jest jej wykorzystywanie jako skrzyni na poduszki z zestawów mebli ogrodowych, ale z powodzeniem można w niej zmieścić wiele innych akcesoriów tj. na zabawki lub narzędzie ogrodowe.

Parametry mebli Gardinetta

Dzięki zastosowaniu wzmocnienia pokrywy tworzywem sztucznym typu plexi zabezpieczającego zawartość przed opadami deszczu oraz zasuwanego na suwak pojemnika wewnątrz. W przypadku bardzo dużych opadów, trwałej wilgoci w powietrzu np. ze śniegu lub polewania skrzyni wodą z węża np. w celu jej mycia - może dojść do zamoczenia jej zawartości, ponieważ tkanina worka wypełniającego jest zaimpregnowana, ale miejscem, które może stanowić dostęp dla wody i wilgoci jest jej suwak, który nie jest nieprzemakalny. Najczęściej jest ona wykorzystywana jako skrzynia na taras, lub balkon. Pokrywa skrzynia posiada również dwa podnośniki teleskopowe, które ułatwiają jej otwieranie, jak również utrzymują pokrywę w pozycji podniesienia bez obaw o jej opadnięcie podczas korzystania.

Plecionka Nilamito Brown

Plecionka technorattanowa Nilamito Brown – stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien o niejednolitym kolorze (tzw. cieniowana) jej struktura jest płaska, gładka o strukturze skórki pomarańczy = połyskliwa.

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 149,5cm
  • wysokość: 78 cm
  • głębokość: 77 cm

Wymiary skrzyni technorattanowej LIGURITO 150

Wymiary skrzyni LIGURITO 150

Dostawa i montaż mebli:

Skrzynia technorattanowa NILAMITO 150 Brown dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej na palecie. Meble dostarczane są w kartonach, w przypadku skrzyni przeznaczona jest do samodzielnego montażu, który jest prosty - zgodnie z załączoną do paczki instrukcją.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
2 opinie
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Efi

    Super produkt. Wszystko poduszki z dużego narożnika sie mieszczą, plus jeszcze leżaki i koc. Polecam!

  • Bartek

    Solidna i bardzo pojemna, polecam :)