Skrzynie dziecięce

sortuj:
 • Witamy w świecie mebli dziecięcych! W naszym sklepie  internetowym znajdują się ładne, trwałe i kolorowe meble dla  najmłodszych, zarówno chłopców i dziewczynek. W kategorii skrzynie dziecięce znajdą państwo szeroki wybór pojemnych skrzyń różnych kształtów i  kolorów. Ozdobne i przyciągające wzrok wykonanie sprawia, że jest czym nacieszyć oko. Warta uwagi jest także strona techniczna naszych produktów, solidna i staranna obróbka dzięki której, nasze meble są trwałe, a dziecku nie przyjdzie tak łatwo ich uszkodzenie. Uzyskany uroczy efekt widać nie tylko w przypadku zakupu całego zestawu, ale nawet pojedynczej skrzyni dziecięcej. Polecamy wszystkim rodzicom kochającym wygodę swoich pociech.

czytaj więcej
 • Funkcjonalna i praktyczna skrzynia  na zabawki Wendy jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji mebli dziecięcych Wendy. W całości została wykonana z naturalnego sosnowego drewna bielonego metodą white-wash. Dodatki w kolorze różowym z lakierowanej płyty MDF idealnie podkreśli charakter wnętrza małej księżniczki. Skrzynia Wendy stanie się skutecznym rozwiązaniem w utrzymaniu...

  281 zł
  Produkt niedostępny
 • Skrzynia na zabawki wykonana z litego, suszonego próżniowo drewna. Cena obejmuje skrzynię w stanie surowym. Istnieje możliwość zakupu skrzyni pomalowanej lakierem bezbarwnym, farbą lub farbą i lakierem. Wymiary skrzyni: długość 88cm, szerokość 44cm, wysokość 36cm.  

  233 zł
  Produkt niedostępny