Skrzynka Narzędziowa KETER Rigid- cart 22"

Skrzynka Narzędziowa KETER Rigid- cart 22"
kliknij i zobacz 13 zdjęć
(kod: 21100) Keter
Skrzynia na kółkach o dużej pojemności, którą docenią majsterkowicze, jak i profesjonaliści. Duże kółka ułatwiają przemieszczanie walizki, nawet po trudniejszym terenie.  Skrzynia została również wyposażona w specjalne uchwyt... pełny opis

399 zł

299 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: JUTRO, pt, 19.10.2018
Zamów do: g. 11:00, piątek, 19.10.2018
Pozostało: 19h 35min
kod: 21100

Opis produktu

Skrzynia na kółkach o dużej pojemności, którą docenią majsterkowicze, jak i profesjonaliści. Duże kółka ułatwiają przemieszczanie walizki, nawet po trudniejszym terenie. 

Skrzynia została również wyposażona w specjalne uchwyty metalowe - boczny i teleskopowy, dzięki czemu transport będzie jeszcze łatwiejszy. 

Uchwyt w skrzyni na kółkach Keter GEAR

Dla bezpieczeństwa skrzynię wyposażono w metalowe zatrzaski, które zabezpieczą skrzynię przed niechcianym lub przypadkowym otwarciem. 

Umieszczone wewnątrz przedmioty są bezpieczne nawet w przypadku przypadkowego zalania. Jeżeli jesteśmy w miejscu o dużej ilości kurzu i pyłu, przedmioty wewnątrz również będą bezpieczne. 

Jeżeli zostawimy skrzynię i chcemy chronić jej zawartość, istnieje możliwość zamknięcia jej na kłódkę. Nie jest ona dołączona do zestawu, należy ją dokupić we własnym zakresie. 

Zamknięcie skrzyni Keter Gear

Producent firma Keter specjalizuje się w produktach wykonanych z tworzywa sztucznego, skrzynia na narzędzia jest wykonana z mocnego i wytrzymałego materiału, co gwarantuje jej niezawodność.  

Aby dodatkowo ułatwić i usprawnić pracę, producent przewidział możliwość wyjęcia tacki z narzędziami, aby móc zabrać ze sobą wszystkie niezbędne do wykonania prac, przedmioty. 

Keter GEAR skrzynia na kółkach

Najciekawszym rozwiązaniem zastosowanym przez producenta firmę Keter, jest możliwość łączenia z innymi elementami KETER Rigid w jeden, duży kompleksowy, ruchomy warsztat.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • szerokość: 57cm
  • głębokość: 34cm
  • wysokość: 31cm

Wymiary wewnętrzne:

  • szerokość: 48cm
  • głębokość: 26,5cm
  • wysokość: 23cm

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.