Skrzynka Narzędziowa KETER Rigid tool box 22"

Skrzynka Narzędziowa KETER Rigid tool box 22"
kliknij i zobacz 13 zdjęć
(kod: 21102) Keter
Skrzynia na narzędzia z serii Keter Gear to wybór dla osób ceniących porządek i solidne wykonanie produktu. Jeżeli poszukujesz skrzyni do przechowywania narzędzi, ze zdejmowanym wiekiem i metalowymi solidnymi zawiasami - to ten produkt ... pełny opis

399 zł

161 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: JUTRO, pt, 19.10.2018
Zamów do: g. 11:00, piątek, 19.10.2018
Pozostało: 19h 43min
kod: 21102

Opis produktu

Skrzynia na narzędzia z serii Keter Gear to wybór dla osób ceniących porządek i solidne wykonanie produktu. Jeżeli poszukujesz skrzyni do przechowywania narzędzi, ze zdejmowanym wiekiem i metalowymi solidnymi zawiasami - to ten produkt spełnia wszystkie powyższe wymagania. 

Metalowe zapięcia zabezpieczają zawartość skrzyni przed przypadkowym wysypaniem się w najmniej spodziewanym momencie. 

Zawiasy z ogranicznikiem otwarcia chronią przed przypadkowym wyłamaniem zawiasów, co jest częstym problemem w tego typu produktach. 

Bardzo duża pojemność wewnątrz skrzyni umożliwia zmieszczenie tam dużej ilości przedmiotów potrzebnych do wykonania powierzonych prac. 

Skrzynia na narzędzia została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dodatkowo zastosowano podwójne ścianki boczne i pokrywy skrzynki. 

Wewnątrz skrzyni znajduje się 6 pojemników oraz 2 przegrody - pozwala to na optymalne dopasowanie walizki do swoich potrzeb, ewentualnie w przypadku chęci powiększenia przestrzeni wewnątrz - możemy wyjąć całość. 

W skrzynce są zainstalowane metalowe oczka do opcjonalnego zamontowania paska do noszenia walizki na ramieniu. Nie ma ich w zestawie. 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary: 56,4x35x31 cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.