Sofa Billy

(kod: 09629)
948 zł

Produkt niedostępny

kod: 09629
Wybierz Materiały standard:
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Materiały poduchowe/premium:
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Materiał na materace:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Nowoczesna i praktyczna sofa rozkładana Billy.


Sofa Billy to bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Pomoże ona elegancko zaaranżować przestrzeń oraz zaoszczędzić wiele niezbędnego miejsca. Sofa posiada wygodną funkcję rozkładania, dzięki czemu korzystać z niej można na 2 sposoby – jako kanapy oraz łóżka.


Sofa Billy posiada solidny stelaż, który gwarantuje wytrzymałość oraz stabilność sofy. Dodatkowo wyposażona została ona z bardzo praktyczny pojemnik na pościel. Sofa posiada również 4 poduszki, które podnoszą komfort wypoczynku a także nadają uroku całości.


Wymiary sofy:
Szerokość sofy wynosi 190 cm zaś jej wysokość to 75cm. Głębokość siedziska wynosi 75cm, zaś jego wysokość to 45cm.
Sofa dostępna jest w wielu kolorach obicia.

 

Wszystkie dostępne kolory znajdują się we wzorniku tkanin.

Wybrane kolory prosimy wpisać w uwagach przy zamówieniu. Przy wyborze niektórych tkanin z kategorii "Materiały poduchowe/premium" cena możne nieznacznie wzrosnąć.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×