Sofa Bob

(kod: 12494)
  • czerwony 07
  • czarny 05
Stylowa sofa o nietypowym kształcie Sofa Bob wykonana została z całości z  polyethylenu . Posiada system odpłyowy dla wody i zabezpieczenie przed UV - dzieki temu korzystać z niej można zarówno we wnętrzach jak i na zewnąt... pełny opis
2 814 zł
+ dostawa 19 zł
Kup na raty: 20 x 141,62zł
Wysyłka do 6 tygodni
kod: 12494
Wybierz Kolor:

Kluczowe parametry:

Wysokość 62,5
Szerokość 113
Głębokość 72
Materiał Polethylen

Opis produktu

Stylowa sofa o nietypowym kształcie

Sofa Bob wykonana została z całości z  polyethylenu. Posiada system odpłyowy dla wody i zabezpieczenie przed UV - dzieki temu korzystać z niej można zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz. Nogi sofy wykonane są z aluminium pomalowanego na ten sam kolor co kolor siedziska.

Nowoczesna forma oraz kształt sofy wpasuje się do każdego, nawet najbardziej nowoczesnego i nietypowego wnętrza. Jest to bardzo wytrzymała sofa, która sprawdzi się w mieszkaniach, loftach a także lokalach uzytkowych róznego typu.

Wysokość siedziska wynosi 37cm

Kluczowe parametry:

Wysokość 62,5
Szerokość 113
Głębokość 72
Materiał Polethylen

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.