Sofa By-tom

(kod: 12193)
4 999 zł + dostawa 299 zł

Kup na raty: 20 x 264,90zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 12193

Kluczowe parametry:

Wysokość 68
Szerokość 208
Głębokość 86,5

Opis produktu

Luksusowa i nowoczesna sofa By-tom stanie się wyjątkową dekoracją nie tylko każdego salonu ale również poczekalni, gabinetu czy hotelu. Sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, loftach a rakże lokalach uzytkowych. Jej forma oraz kształt nadadzą charakteru każdej przestrzeni.

Sofa w całości tapicerowana jest najwyższej jakości tkaniną obiciową, którą stanowi mieszanka bawełny i poliestru. Tkanina wykazuję dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i  różnego rodzaju zabrudzenia. Siedzisko i oparcie sofy wypełniono  elastyczną pianką poliuretanową. Naturalna kolorystyka i prostota formy sprawia, że każde wnętrze zyska wyrafinowanego charakteru. Sofa została wyposażona w gustowne nóżki.

Wymiary:

wysokość - 68cm

szerokość - 86,5cm

długość - 208cm

Kluczowe parametry:

Wysokość 68
Szerokość 208
Głębokość 86,5

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×