Sofa College

(kod: 12504)
699 zł

Produkt niedostępny

kod: 12504
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Mnimalistyczna i stylowa sofa Collage

Collage to praktyczna sofa z funkcja spania. Wykonana w żywych kolorach sprawdzi się w różnego rodzaju wnętrzach - zarówno w salonie, pokoju młodzieżowym ale także w nietypowych aranżacjach oraz loftach.
Sofa ta posiada funkcję rozkładania, dzięki czemu służyc może jako łóżko dla gości. Jej prosta forma oraz kształt to prawdziwy hit w świecie designu. Kolorowe, niebanalne obicia nadają charakteru całości oraz pozwolą ożywić każde wnętrze. Idealnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach, wnętrzach. Jest to uniwersalny oraz bardzo praktyczny mebel pozwalający otpymalnie wykorzystać każdą przestrze.

 

Zarówno miękkie siedzisko jak i wygodne oparcie składające się ze stałych poduszek,  pokryte zostało wysokiej jakości, łatwą w czyszczeniu tkaniną poliestrową. Rama drewniana, wypełnienie - trwała w użytkowaniu gąbka.

Sofa dostępna jest w 2 kolorach obicia.

Wysokośc siedziska wynosi 35cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×