Sofa Iza

(kod: 09612)
1 178 zł

Produkt niedostępny

kod: 09612
Wybierz Materiały standard:
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Materiały poduchowe/premium:

Opis produktu

Funckjonalna i nowoczesna rozkładana sofa Iza

 

Sofa Iza to wygodne rozwiązanie sprawdzające się w kazdym pomieszczeniu. Sofa Iza posiada wygodny system rozkładania, który pomoże zosczędzić miejsce a także uczynić przestrzeń bardziej nowoczesną. Sofa Iza wykonana została z najwyzszej jakości materiałów, które są gwarancją wygody a także możliwośći długoletniego uzytkowania sofy. W ciagu dnia sofa słuzy jako elegancka kanapa zaś w ciągu nocy jako komfortowe łózko. Wyposazona została ona dodatkowo w dwie duże i wygodne poduszki nadające charakteru całości.

 

System rozkładania sofy Iza jest bardzo prosty i wygodny – nie wymaga użycia zbyt dużej siły. Dodatkowo sofa wyposażona została w praktyczny pojemnik na pościel. Stelaż sofy wykonany został z litego drewna.

 

Wymiary:
Długość sofy wynosi 212 cm zaś jej wysokość to 85 cm. Szerokość wynosi 102 cm – z oparciem. Po rozłożeniu powierzchnia spania posiada 212x156cm
Sofa dostepna jest w wielu kolorach obicia.

 

Wszystkie dostępne kolory znajdują się we wzorniku tkanin.
Wybrane kolory prosimy wpisać w uwagach przy zamówieniu. Przy wyborze niektórych tkanin z kategorii "Materiały poduchowe/premium" cena możne nieznacznie wzrosnąć.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×