Sofa Javea

(kod: 09613)
1 294 zł

Produkt niedostępny

kod: 09613
Wybierz Materiały standard:
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Materiały poduchowe/premium:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Nowoczesna i wygodna sofa rozkładana Javea.

 

Javea to sofa z funkcja rozakładania – dzięki temu zaoszczedzic możemy przestrzeń w każdym pomieszczeniu. W ciągu dnia może ona słuzyć jako elegancka kanapa zaś w ciągu nocy jako komfortowe łóżko. Wyposazona została ona dodatkowo w dwie duże poduszki podnoszczące komfort wypoczynku. Jej boki sa podnoszone – pełnią funkcje podłokietników. Wykonana została ona z najwyższej jakości materiałów, które gwarantuja mozliwośc użytkowania sofy przez lata.

 

System rozkładania sofy jest bardzo wygodny i prosty w uzyciu – nie wymaga dużej siły. Dodatkowo sofa posiada praktyczny pojemnik na pościel.

 

Wymiary:
Długość sofy wynosi 195 cm zaś jej wysokość to 76 cm. Wysokośc siedziska wynosi 45cm zaś jego głębokość to 75cm. Po rozłożeniu powierzchnia spania posiada około 150 cm x 195 cm
Sofa dostepna jest w wielu kolorach obicia.

 

Wszystkie dostępne kolory znajdują się we wzorniku tkanin.
Wybrane kolory prosimy wpisać w uwagach przy zamówieniu. Przy wyborze niektórych tkanin z kategorii "Materiały poduchowe/premium" cena możne nieznacznie wzrosnąć.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×