Sofa Konrad

(kod: 09630)
1 099 zł

Produkt niedostępny

kod: 09630
Wybierz Materiały standard:
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Materiały poduchowe/premium:

Opis produktu

Nowoczesna i wygodna rozkładana sofa Konrad.

Sofa Konrad to wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się na każdej powierzchni. Sofa ta posiada wygodną funkcję rozkładania, która pomoże zaoszczędzić wiele miejsca. Sofa ta służy zarówno jako kanapa oraz jako wygodne łóżko. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują solidność oraz wytrzymałość mebla.

Sofa Konrad posiada bardzo solidny stelaz oraz prosty system rozkładania. Dodatkowo, sofa ta wyposazona została w pojemnik na pościel oraz 4 komfortowe poduszki, które nadaja uroku całej kompozycji. Stopień twardości sofy Konrad wynosi T25 co sprawia, że sofa zalicza się do kategorii średnio-twardych.

Wymiary sofy:
Szerokość sofy wynosi 195 cm zaś jej wysokość to 74cm. Głębokość siedziska wynosi 74cm, zaś jego wysokość to 40cm. Szerokość całkowita sofy (z oparciem) to 92cm. Nóżki sofy posiadają 10cm. Wymiary skrzyni na pościel to 150 cm x 54 cm x 24 cm, zaś powierzchnia spania wynosi 195 cm x 130 cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×