Sofa Luiza

(kod: 09614)
1 286 zł

Produkt niedostępny

kod: 09614
Wybierz Materiały standard:
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Materiały poduchowe/premium:

Opis produktu

Najwyższej jakości komfortowa sofa rozkładana Luiza

 

Sofa Luiza to wspaniałe rozwiązanie, które pomoże odpowiednio zagospodarować każda przestrzeń. Wykonana została ona z najwyższej jakości materiałów, które gwarantuja solidnośc a także wytrzymałośc sofy. W ciągu dnia służyc może ona jako kanapa zaś w nocy jako bardzo wygodne łózko. Sofa dodatkowo wyposażona została w 4 poduszki w 2 wymiarach.

 

Sofa rozkładana Luiza posiada pojemnik na pościel. Co więcej, jej system rozkładania jest bardzo wygodny i nie wymaga użycia dużej siły. Cały mebel spoczywa na eleganckich, giętych, chromowanych nogach.

 

Sofa po rozłożeniu posiada powierzchnię 194x150cm. Jej długość to 194cm zaś głębokośc to 93cm.

 

Wszystkie dostępne kolory znajdują się we wzorniku tkanin.
Wybrane kolory prosimy wpisać w uwagach przy zamówieniu. Przy wyborze niektórych tkanin z kategorii "Materiały poduchowe/premium" cena możne nieznacznie wzrosnąć.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×